درباره سایتآنچه باید درباره EN45 بدانید.

مجموعه EN45 با بهره گیری از بهترین منابع آموزشی و همچنین شیوهای نوین آموزش زبان انگلیسی پا به عرصه آموزش آنلاین گذاشته است و سعی در ایجاد کاملترین سایت آموزش آنلاین زبان انگلیسی دارد تا بتواند علاقه مندان به این زبان بین المللی را جذب خود کند. از طرف دیگر این سایت دارای پشتیبانی قوی آموزشی و فنی بوده که همیشه آماده پاسخ گویی به سوالات متداول زبان آموزان در مورد امور آموزشی و درسی می باشد.

مهمترین قابلیت این مجموعه آموزشی آنلاین بودن آن است که کاربر میتواند از هر کجا و در هر زمان که بخواهد مطالعه و یادگیری داشته باشد. این سایت با روشی جدید و با اصول علمی طوری زبان انگلیسی را گام به گام به شما می آموزد که شما در مدت زمان کوتاهی میتوانید به راحتی انگلیسی صحبت کنید.


چه کسانی می توانند از EN45 استفاده نمایند؟

مجموعه آموزشی EN45 برای تمامی سنین قابل استفاده می باشد. محتویات آموزشی این سایت از پایه تا فوق پیشرفته سطح بندی شده است. در هر سطح 24 درس با موضوعات ، گرامر ها و کلمات متنوع و در هر درس مراحل مختلفی از حداقل 4 مرحله تا حداکثر 20 مرحله وجود دارد که شامل درس ، تمرین و تست خواهد بود. در کلیه درس ها ، شما تمرین های متفاوت و جذابی را پیش رو خواهید داشت که برای ادامه مطالعه و یادگیری میبایستی حداقل 60 درصد آنها را صحیح حل نمائید. نگران نباشید، در درس های بعدی ما به صورت اتوماتیک شما را وادار به یادگیری این 40 درصد خواهیم کرد. شما می توانید برای انتخاب سطح آموزشی خود از آزمون تعیین سطح کمک بگیرید.


شیوه آموزش در EN45 چگونه است؟

در کلیه مراحل آموزشی از عکس ، فیلم و صداهای آموزشی با کاراکترهای جذاب استفاده شده و اکثر درس ها با یک فیلم آغاز می شود تا زبان آموز به ادامه یادگیری اشتیاق داشته باشد. این شیوه ی آموزشی تمامی مهارت های چهارگانه ی زبان (Reading, Writing, Listening, Speaking) را به چالش میکشد و از لحاظ علمی، یادگیری با تصاویر، اصوات و فیلم ها به مراتب موثر تر می باشد.

برخی از زبان آموزان فقط برای تقویت یک مهارت خاص از سایت های آموزش زبان استفاده می کنند. مجموعه EN45 این امکان را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند ضمن استفاده از دروس آموزشی، ضعف خود را در یک مهارت خاص مرتفع نمایند.

برای این منظور بخشی با عنوان کمک آموزشی برای شما در نظر گرفته ایم که شامل گرامر تکمیلی، آموزش لغات تخصصی همراه با تصاویر آموزشی، ویدیوهای کمکی و ... می باشد.

یادگیری اصطلاحات عامیانه در زبان انگلیسی از آن حیث حائز اهمیت می باشد که زبان نوشتار و گفتار کاملا متفاوت هستند.شما هنگام صحبت کردن ناخودآگاه ملزم به استفاده از اصطلاحات روزمره می باشید. از این رو، مجموعه EN45 سعی درآموزش کامل و جامع این عبارات و اصطلاحات داشته است.

در آخر، به شما اطمینان می دهیم که در زمانی بسیار کمتر از آنچه در نظر داشته اید، به سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی خواهید رسید.

اگر واقعا می خواهید همت کنید و هدفتان یادگیری زبان انگلیسی است و می خواهید انگلیسی را به خوبی صحبت کنید، این مجموعه آموزشی به صورت آنلاین، معلم شما خواهد بود. تکرار با صدای بلند، تمرکز بر روی مطالب، کارکردن با تمرینات و آموزش های مجموعه به صورت مداوم و داشتن پشتکار و جدی گرفتن یادگیری، شما را برای رسیدن به این هدف کمک می نماید.