یادگیری آنلاین انگلیسی

همت و تلاش از شما، آموزش موثر از ما

مقالات لغات در زبان انگلیسی - EN45

زبان آموز گرامی، این بخش شامل مقالات طبقه بندی شده لغات در زبان انگلیسی است. این مقالات، همراه با مثال ها و روش های جدید آموزشی ارائه گردیده و بروز رسانی می شوند. مقاله ها را به ترتیب مطالعه کنید و جهت آموزش آنلاین با ورود به بخش آموزش می توانید شروع به یادگیری و تقویت زبان خود کنید.

معنای کلمه resume در زبان انگلیسی - عمومی و شغلی

نحوی کاربرد کلمه resume بسیار کلیدی است و جنبه عمومی و شغلی این کلمه آن را بسیار مهم میسازد.

معنای واژه fitness در زبان انگلیسی - عمومی و تربیت بدنی

کلمه fitness کاربرد متنوعی در زبان انگلیسی دارد و استفاده عمده از این کلمه در زمینه ورزش بیش از دیگر موارد به کار گرفته میشود

کاربرد واژه mental health در انگلیسی - عمومی و روانشناسی

واژه mental health در روابط شخصی و سلامت روان به کار میرود پس با کاربرد mental health بیشتر آشنا شوید.

معنای کلمه interview و نحوه استفاده از آن در مکالمه زبان انگلیسی

واژه interview در محیط های کاری استفاده دارد و بیشتر جنبه تخصصی به خود میگیرد.

ترجمه کلمه pain و چگونگی استفاده از آن در زبان انگلیسی

واژه pain کلمی معمولی و عمومی است که در ارتباطات شخصی و پزشکی به کار میرود. با کاربرد کلمه pain بیشتر آشنا شوید.

ترجمه کلمه baby در کنار نحوه استفاده آن

واژه baby کلمی معمولی و خانوادگی است که در ارتباطات شخصی به کار میرود. با کاربرد کلمه baby آشنا شوید.

درباره ترجمه travel بیشتر بدانید

با کلماتی که در روزمرگی و مسافرت و ارتباطات شغلی مورد نیاز هستند. با واژه های کلیدی مانند travel بیشتر آشنا شوید.

آنچه باید درباره ترجمه trade بدانید

آشنایی با کلماتی که در مهاجرت و مسافرت و مهارت شغلی مورد نیاز هستند. با واژه های مهم کاربردی مانند trade آشنا شوید

آنچه باید درباره ترجمه immigration بدانید

آشنایی با معانی و کاربرد کلمات مورد نیاز برای مهاجرت و مسافرت و مهارت شغلی که در آموزش زبان موثر باشد. با ترجمه واژه مهم immigration آشنا می شوید.

ترجمه و کاربرد exchange چیست

آشنایی با معانی و کاربرد کلمه exchange میتواند در مهارت شغلی و مسافرتی زبان آموز موثر و مفید باشد. در این خصوص با ترجمه exchange آشنا می شوید.

آنچه باید درباره ترجمه education بدانید

آشنایی با معانی، کاربردها و ترجمه کلمه education میتواند در مهارت گفتاری و شنیداری زبان آموز موثر باشد. با ترجمه education آشنا شوید.

اصطلاحات در زبان انگلیسی

اصطلاحات (Idioms)، عباراتی هستند که اغلب حدس معنی آنها با تنها دانستن کلمات آن به صورت جداگانه، دشوار می باشد. به عنوان مثال، حدس زدن معنی lose face آسان نیست اما زمانی که در جمله استفاده می شود، قابل درک تر می شود.

آشنایی با انواع فرهنگ لغت و کاربرد آنها

مجموعه مدون کلمه ها و ترکیب های رایج در هر زبان را فرهنگ عمومی می گوییم. عدم آگاهی از طرز استفاده هر فرهنگ لغت، (دیکشنری) و ندانستن تفاوت های آنها موجب می شود مترجم یا زبان آموز، کلمه یا عبارت مورد نظر را در فرهنگ پیدا نکند.

یادگیری واژگان با استفاده از پسوند، پیشوند و ریشه

در مقاله قبلی در مورد یادگیری واژگان جدید صحبت کردیم و همینطور روش هایی را توضیح دادیم که به یادگیری واژگان جدید کمک می کنند. در این مقاله می خواهیم به صورت جامع تر در مورد یادگیری واژگان با استفاده از پسوند، پیشوند و ریشه بپردازیم و نمونه هایی از پرکاربردترین شان را بیان کنیم.

نکته هایی در مورد یادگیری واژگان جدید (بخش اول)

یادگیری واژه جدید به شما کمک میکند که به صورت دقیق تر و واضح تر با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید، مردم راحت تر می توانند شما را درک کنند و این واقعیت را که شما فرد باهوشی هستید، القاء می کند.

نکته هایی در مورد یادگیری واژگان جدید (بخش دوم)

واژگان انگلیسی یک کلید برای روان صحبت کردن انگلیسی می باشد.حتی اگر قواعد انگلیسی را کامل یاد گرفته باشید،اگر معنی درست کلمه ها را ندانید،نمی توانید راحت صحبت کنید.خوشبختانه یادگیری واژگان ،یکی از جنبه های سرگرم کننده یادگیری زبان است

آشنایی با برخی اصطلاحات در زبان انگلیسی (قسمت 1)

به یاد داشته باشیم برای اینکه بتوانیم بهتر صحبت کنیم یا بهتر است بگویم برای اینکه بتوانیم با یک آمریکایی زبان و یا یک انگلیسی زبان به راحتی صحبت کنیم، باید در مکلمات خود از اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی استفاده کنیم.

آشنایی با برخی اصطلاحات در زبان انگلیسی (قسمت 2)

در قسمت قبل با برخی از اصطلاحات رایج و پرکاربرد زبان انگلیسی آشنا شدیم و امیدواریم که شما آن عبارات را به خوبی یاد گرفته باشید. مطمئنا یادگیری این اصطلاحات به شما در روان صحبت کردن کمک میکند.

آشنایی با برخی مشاغل در زبان انگلیسی

یادگیری لغات برای زبان آموزان همیشه امری مهم و کارآمد بوده است. از این رو یادگیری لغاتی مانند مشاغل مورد توجه زبان آموزان قرار میگیرد. بنابراین هر کدام از ما تمایل داریم تا معنی شغل خود را به زبان دیگری به ویژه زبان انگلیسی بدانیم.

کلمات مهم در انگلیسی

همیشه زبان آموزان به دنبال یادگیری لغات جدید در زبان انگلیسی، برای بهتر صحبت کردن بوده اند. از این رو قصد داریم تا شما را با عبارات مهم در زبان انگلیسی آشنا کنیم. مسلماً بیشتر این لغات برای شما آسان و تا حدودی آشنا بوده، اما بدانید که این لغات کاربرد زیادی در مکالمات روزانه دارند.

1000 کلمه پرکاربرد در زبان انگلیسی

همیشه زبان آموزان به دنبال یادگیری لغات جدید در زبان انگلیسی، برای بهتر صحبت کردن بوده اند. از این رو قصد داریم تا شما را با عبارات مهم در زبان انگلیسی آشنا کنیم. مسلماً بیشتر این لغات برای شما آسان و تا حدودی آشنا بوده، اما بدانید که این لغات کاربرد زیادی در مکالمات روزانه دارند.

3 روش مختلف برای ابراز شادی با استفاده از اصطلاحات انگلیسی

یک نوع از اصطلاحات ،استعاره ها است که ما به جای یک جمله،جمله دیگری را به استعاره از آن میگوییم