مقالات لغات در زبان انگلیسی - EN45

زبان آموز گرامی، این بخش شامل مقالات طبقه بندی شده لغات در زبان انگلیسی است. این مقالات، همراه با مثال ها و روش های جدید آموزشی ارائه گردیده و بروز رسانی می شوند. مقاله ها را به ترتیب مطالعه کنید و جهت آموزش آنلاین با ورود به بخش آموزش می توانید شروع به یادگیری و تقویت زبان خود کنید.

اصطلاحات در زبان انگلیسی

اصطلاحات (Idioms)، عباراتی هستند که اغلب حدس معنی آنها با تنها دانستن کلمات آن به صورت جداگانه، دشوار می باشد. به عنوان مثال، حدس زدن معنی lose face آسان نیست اما زمانی که در جمله استفاده می شود، قابل درک تر می شود.

آشنایی با انواع فرهنگ لغت و کاربرد آنها

مجموعه مدون کلمه ها و ترکیب های رایج در هر زبان را فرهنگ عمومی می گوییم. عدم آگاهی از طرز استفاده هر فرهنگ لغت، (دیکشنری) و ندانستن تفاوت های آنها موجب می شود مترجم یا زبان آموز، کلمه یا عبارت مورد نظر را در فرهنگ پیدا نکند.

یادگیری واژگان با استفاده از پسوند، پیشوند و ریشه

در مقاله قبلی در مورد یادگیری واژگان جدید صحبت کردیم و همینطور روش هایی را توضیح دادیم که به یادگیری واژگان جدید کمک می کنند. در این مقاله می خواهیم به صورت جامع تر در مورد یادگیری واژگان با استفاده از پسوند، پیشوند و ریشه بپردازیم و نمونه هایی از پرکاربردترین شان را بیان کنیم.

نکته هایی در مورد یادگیری واژگان جدید(بخش اول)

یادگیری واژه جدید به شما کمک میکند که به صورت دقیق تر و واضح تر با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید، مردم راحت تر می توانند شما را درک کنند و این واقعیت را که شما فرد باهوشی هستید، القاء می کند.

نکته هایی در مورد یادگیری واژگان جدید(بخش دوم)

واژگان انگلیسی یک کلید برای روان صحبت کردن انگلیسی می باشد.حتی اگر قواعد انگلیسی را کامل یاد گرفته باشید،اگر معنی درست کلمه ها را ندانید،نمی توانید راحت صحبت کنید.خوشبختانه یادگیری واژگان ،یکی از جنبه های سرگرم کننده یادگیری زبان است

آشنایی با برخی اصطلاحات در زبان انگلیسی (قسمت 1)

به یاد داشته باشیم برای اینکه بتوانیم بهتر صحبت کنیم یا بهتر است بگویم برای اینکه بتوانیم با یک آمریکایی زبان و یا یک انگلیسی زبان به راحتی صحبت کنیم، باید در مکلمات خود از اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی استفاده کنیم.

آشنایی با برخی اصطلاحات در زبان انگلیسی (قسمت 2)

در قسمت قبل با برخی از اصطلاحات رایج و پرکاربرد زبان انگلیسی آشنا شدیم و امیدواریم که شما آن عبارات را به خوبی یاد گرفته باشید. مطمئنا یادگیری این اصطلاحات به شما در روان صحبت کردن کمک میکند.

آشنایی با برخی مشاغل در زبان انگلیسی

یادگیری لغات برای زبان آموزان همیشه امری مهم و کارآمد بوده است. از این رو یادگیری لغاتی مانند مشاغل مورد توجه زبان آموزان قرار میگیرد. بنابراین هر کدام از ما تمایل داریم تا معنی شغل خود را به زبان دیگری به ویژه زبان انگلیسی بدانیم.

کلمات مهم در انگلیسی

همیشه زبان آموزان به دنبال یادگیری لغات جدید در زبان انگلیسی، برای بهتر صحبت کردن بوده اند. از این رو قصد داریم تا شما را با عبارات مهم در زبان انگلیسی آشنا کنیم. مسلماً بیشتر این لغات برای شما آسان و تا حدودی آشنا بوده، اما بدانید که این لغات کاربرد زیادی در مکالمات روزانه دارند.

1000 کلمه پرکاربرد در زبان انگلیسی

همیشه زبان آموزان به دنبال یادگیری لغات جدید در زبان انگلیسی، برای بهتر صحبت کردن بوده اند. از این رو قصد داریم تا شما را با عبارات مهم در زبان انگلیسی آشنا کنیم. مسلماً بیشتر این لغات برای شما آسان و تا حدودی آشنا بوده، اما بدانید که این لغات کاربرد زیادی در مکالمات روزانه دارند.

3 روش مختلف برای ابراز شادی با استفاده از اصطلاحات انگلیسی

یک نوع از اصطلاحات ،استعاره ها است که ما به جای یک جمله،جمله دیگری را به استعاره از آن میگوییم