یادگیری آنلاین انگلیسی

همت و تلاش از شما، آموزش موثر از ما

مقالات آزمون های زبان انگلیسی - EN45

زبان آموز گرامی، این بخش شامل مقالات طبقه بندی شده در زمینه آزمون های بین المللی و دانشگاهی زبان انگلیسی است. این مقالات، شامل آزمون هایی مانند تافل، آیلتس، جی ار ای و ... ارائه گردیده و بروز رسانی می شوند. مقاله ها را به ترتیب مطالعه کنید و جهت آموزش آنلاین با ورود به بخش آموزش می توانید شروع به یادگیری و تقویت زبان خود کنید.

آزمون تافل-TOEFL

آزمون تافل مخفف (Test Of English as Foreign Language)، آزمونی است که میزان توانایی افراد غیر انگلیسی زبان را در زمینه برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی ارزیابی می کند. بیش از 9000 دانشگاه در بیش از 130 کشور در سراسر دنیا آزمون تافل را قبول دارند.

آزمون آیلتس-IELTS

آیلتس مخفف International English Language Testing System به معنای سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی است. این آزمون یک آزمون استاندارد بین المللی زبان انگلیسی برای افراد غیر انگلیسی زبان است.

تفاوت های آزمون تافل و آیلتس

آزمون تافل، امریکایی و آزمون آیلتس، انگلیسی، استرالیایی، ایرلندی، اسکاتلندی و ... می‌باشد. نوع سؤالات آزمون TOEFL چهار گزینه ای است. در حالی‌ که آزمون IELTS علاوه بر سؤالات چهار گزینه ای جواب کوتاه یک تا چهار کلمه ای و تک حرفی‌ دارد.

آزمون تولیمو

تولیمو (The Test of Language by the Iranian Measurement Organization) آزمونی است که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود و آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان آموزان می باشد و همانند آزمون تافل یا آیلتس، برای متقاضیان آزمون فوق لیسانس و دکتری مناسب است.

آزمون های دیگر (GRE-GMAT-BEC)

در این مقاله آزمون های GRE (جی آر ای) ، GMAT (جی مت) و BEC (بی ای سی) مورد بررسی قرار گرفته و ویژگی ها و مشخصات هر کدام برای زبان آموزان بیان شده است.