یادگیری آنلاین انگلیسی

همت و تلاش از شما، آموزش موثر از ما

مقالات آموزش خواندن در زبان انگلیسی - EN45

زبان آموز گرامی، این بخش شامل مقالات طبقه بندی شده آموزش خواندن در زبان انگلیسی است. این مقالات، همراه با مثال ها و روش های جدید آموزشی ارائه گردیده و بروز رسانی می شوند. مقاله ها را به ترتیب مطالعه کنید و جهت آموزش آنلاین با ورود به بخش آموزش می توانید شروع به یادگیری و تقویت زبان خود کنید.

برای تمرین خواندن به زبان انگلیسی کیمیاگر پائولو کویلو را پیشنهاد میکنیم

پر فروش ترین کتاب پائولو کویلو، که بدون شک کتاب کیمیاگر این نویسنده است را به انگلیسی هم بخوانید که به دردسرش می ارزد

آموزش انگلیسی با آگاتا کریستی

نویسنده محبوب رمان های انگلیسی پلیسی - جنایی Agatha Christie را خیلی ها می شناسند. سری داستان های پوآرو شاید معروف ترین اثر این بانوی ادبیات زبان انگلیسی باشد. آگاتا کریستی نویسنده محبوب زبان های مختلف دنیاست.

6 راه جالب در زبان انگلیسی برای خواندن سریعتر

خواندن زبان انگلیسی، مخصوصا اگر زبان مادری شما نباشد، می تواند كمي سخت باشد. اما با تلاش و تمرين انگليسي ساده ميشود.

5 رمان عالی برای بهبود بخشیدن به زبان انگلیسی

یکی از بهترین و تاثیر گذارترین روش ها برای بالا بردن مهارت های زبان انگلیسی خواندن متون انگلیسی می باشد و به شما کمک می کند تا دایره لغات خود را قوی کنید و همچنین با ساختار جملات مختلف آشنا شوید.

راه های تقویت مهارت خواندن در زبان انگلیسی

اهمیت مهارت خواندن (reading) در زبان انگلیسی به اندازه ی مهارت های دیگر از جمله speaking, listening و writing میباشد که تقویت آن تاثیر مستقیمی بر دیگر مهارت ها دارد.

چگونه در هنگام خواندن، مطالب را بهتر به خاطر بسپاریم

برخی از افراد با این مشکل مواجه هستند که وقتی می خواهند مطلبی را بخوانند، نمی توانند آن مطالب را به درستی یاد بگیرند و آنرا به طور کامل حفظ کنند، با اینکه شاید بیشتر اوقات یک مطلب را چندین بار می خوانند.