یادگیری آنلاین انگلیسی

همت و تلاش از شما، آموزش موثر از ما

مقالات آموزش گرامر زبان انگلیسی - EN45

زبان آموز گرامی، این بخش شامل مقالات طبقه بندی شده آموزش گرامر زبان انگلیسی است. این مقالات، همراه با مثال ها و روش های جدید آموزشی ارائه گردیده و بروز رسانی می شوند. مقاله ها را به ترتیب مطالعه کنید و جهت آموزش آنلاین با ورود به بخش آموزش می توانید شروع به یادگیری و تقویت زبان خود کنید.

زمان حال استمراری و استفاده از ing- در زبان انگلیسی

زمان حال استمراری در فن بیان در زبان انگلیسی بسیار نحوه استفاده ساده ای را داراست

استفاده از ed در انگلیسی برای بیان زمان حال و گذشته

زمانی که ما در باره گذشته صحبت میکنیم موظفیم از d و یا ed برای افعال استفاده کنیم و در زبان انگلیسی افعال بیقاعده میتوانند بسیار غیر معمولی باشند

جملات فعال یا active sentences و نیاز برای آنها در زبان انگلیسی

S+V+O یک قانون طلایی در زبان انگلیسی است و میتوان گفت این فرمول پایه و اساس زبان انگلیسی به حساب می آید. active voice and passive voice در انگلیسی

کاربرد ویرگول یا comma در انگلیسی

comma و استفاده آن در آموزش زبان انگلیسی و چگونگی جمله سازی در انگلیسی و قوانین زبان انگلیسی و گرامر grammar

موارد ساده و مهم درباره irregular plurals و چند مثال سازنده

در زبان انگلیسی کلماتی موجودند که چه مفرد نوشته و خوانده شوند و چه به صورت جمع، باز هم هیچ تغییری در ساختمان آنها بوجود نمی آید

توضیحات ضروری درباره the و چگونگی استفاده از این کلمه در زبان انگلیسی

آشنایی با واژه پیچیده the و آموزش زبان انگلیسی موثر. سایت خودآموز انگلیسی EN45.COM به تمام نیازهای انگلیسی شما رسیدگی میکند.

5 نکته برای ساخت ساده جملات انگلیسی

ما قوانین زیادی برای ساخت جملات داریم و تقریبا به همان اندازه استثنا برای این قوانین وجود دارد. در سطح پایه اکثر جملات انگلیسی از یک ساختار ساده پیروی می کنند. این پنج نکته را برای ساخت ساده جملات انگلیسی دنبال کنید.

ﺯﻣﺎﻥ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﺍﺳﺘﻤﺮﺍﺭﻱ

کاری که در زمان آینده به صورت مستمر به وقوع می پیوندد.ﺑﺮﺍﻱ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺍﻳﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﻧﮕﻠﻴﺴﻲ ﻛﺎﻓﻲ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺟﻤﻼﺕ ﺣﺎﻝ ﺍﺳﺘﻤﺮﺍﺭﻱ shall ﻭﻳﺎ will ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻴﻢ

ﺯﻣﺎﻥ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺳﺎﺩﻩ

ﻛﺎﺭﻱ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪﻩ.ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺳﺎﺩﻩ ed ﻳﺎ ied ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻴﻢ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺳﺎﺩﻩ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﻲ ﺁﻳﺪ.

دستور زبان و تدریس گرامر

آموزش دستور زبان نقش مهمی در تدریس زبان انگلیسی، به عنوان زبان دوم دارد. چنانکه بدون بکارگیری صحیح ساختارهای دستور زبان، استفاده از زبان بسیار محدود خواهد شد. تدریس گرامر در واقع ، آموزش قواعد و یا الگوهای زبان است که در بیان مفاهیم، نقشی اساسی ایفا می کند.

چگونه گرامر انگلیسی را یاد بگیریم؟

گرامر مبنای تسلط بر زبان انگلیسی است.تا زمانی که درک شما از مفاهیم گرامری صحیح و عمیق نباشد، نمی توانید جملات انگلیسی را به صورت منطقی بیان کنید. اکثر زبان آموزان یادگیری گرامر را سخت و کسل کننده می دانند.

حروف اضافه در زبان انگلیسی

حرف اضافه کلمه ای است که قبل از اسم یا معادل آن واقع می شود. معمولا حروف اضافه معنای مستقل ندارند و از آنها برای بیان رابطه بین دو کلمه استفاده می شود. هر کلمه با حرف اضافه خود می آید.

نکته های یادگیری گرامر زبان انگلیسی

بیشتر ما با گرامر زبان انگلیسی مشکل داریم و مکالمه زبان انگلیسی هم برای همه از اهمیت بالایی برخوردار است. بیشتر کسانی که نمی توانند به راحتی صحبت کنند، کسانی هستند که به دلایلی گرامر را خوب یاد نگرفته اند و از یاد گرفتن آن می ترسند.

حالت و شکل مجهول زمان ها

از حالت مجهول معمولاً در مواردی استفاده می کنیم که کننده اصلی کار را نمی دانیم. کننده کار هر کسی می تواند باشد، عمل انجام شده از کننده عمل مهمتر است یا فاعل جمله خیلی طولانی است که آن را به همراهby در انتهای جمله می آوریم.

حرف تعریف و وابسته های پیشرو

وابسته های پیشرو گروهی از کلمات انگلیسی هستند که قبل از اسم آمده، آن را توصیف می کنند. حروف تعریف (a, an, the) ، صفات ملکی (my, your , …)، کلمات اشاره (this, that, …) و برخی کلمات دیگر مثل neither, either, other, another, any , some و ... از وابسته های پیشرو هستند.

کاربرد The در زبان انگلیسی

وقتی چیزی (یا گروهی از چیزها) منحصر به فرد باشد(فقط یکی از آن چیز وجود داشته باشد)... وقتی اسم به خاطر این که قبلاً نامش برده شده، برای شنونده شناخته شده باشد...

ترتیب صحیح اجزای جمله

برای ساختن یک جمله صحیح و با معنی، اجزای جمله باید به ترتیب خاصی پشت سر هم قرار بگیرند. تعریف جمله: مجموعه ای از لغات که فاعل و فعل دارد و معنا و مفهومی را می رساند.

زمان حال استمراری

ﻛﺎﺭی ﻛﻪ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﺎﻝ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﺳﺘﻤﺮﺍﺭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﺩﺭ زبان انگلیسی ﺍﮔﺮ ﺑﻴﺎﻳﻴﻢ ﺑﻪ ﺣﺎﺿﺮ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﻼﻣﺖ be +ing ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻛﻨﻴﻢ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺣﺎﻝ ﺍﺳﺘﻤﺮﺍﺭی می ﺩﻫﺪ