آیا از تأثیر ماساژ انگشتان اطلاع دارید؟

 

تأثیر انگشتان در کاهش استرس

 

 

 

 

این روز ها با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از ابزار های رسانه، استرس در افراد به شدت افزایش پیدا کرده است. یکی از روش هایی که در ژاپن بسیار رایج است، و در زمان کم، تأثیر زیادی دارد و استرس تان را بر طرف میکند، روشی است که برایتان در ذیل آنرا شرح می دهم.

کمی استرس برای زندگی لازم است اما باید بتوانیم این استرس را کنترل کنیم. اما یک روشی وجود دارد که بسیار سریع و آسان  است. باری اسن روش باید از دستهایتان کمک بگیرید. البته قبل از آن باید تاثیر هر انگشت را در زندگی تان بدانید و بدانید این انگشت چه شخصیتی از شما را نشان میدهد.

   Thumb انگشت شصت

انگشت شصت با احساساتی مثل عصبانیت و نگرانی سر و کار دارد. ودردرمان دردهایی چون معده، بیماری های پوستی، اختلال اعصاب و سردرد موثر است.

 Index Finger انگشت اشاره

برای مقابله با ترس ما را همراهی میکند. به علاوه دردهایی مثل کمر درد، دندان درد، دردهای ماهیچه، اختلالات سیستم گوارش را کاهش میدهد.

 Middle finger انگشت میانی

کنترل عصبانیت کار انگشت میانی است. درد های قاعدگی، میگرن و خستگی را می توان با این انگشت درمان کرد.

 Ring Finger انگشت حلقه


این انگشت به ما در مقابله با افسردگی و ناراحتی کمک می کند. مشکلات تنفسی، آسم، بیماری های پوستی و اختلالات گوارشی نیز به کمک انگشت حلقه از بین می رود.

 Baby Finger or Pinky انگشت کوچک

انگشت کوچک اعتماد به نفس مارا بالا میبرد. آرامش و مثبت اندیشی را در ما تقویت میکند. کاهش درد قلب، گلو، استخوان ها و دردهای شکمی از دیگر تأثیرات آن است.

اکنون که خصوصیات هر انگشت را می دانید، می توانید هر روز با ماساژ دادن انگشتان خود به کاهش درد هایتان بپردازید. باید توجه داشته باشید که تمام این کار ها مستلزم تمرین و تکرار مستمر است. هر روز و به مدت کوتاهی این کار ها را تکرار کنید، تا نتیجه مطلوب خود را بگیرید.


 


 

آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.