کلمات مرتبط با تولد و مرگ

کلمات مرتبط با تولد و مرگ

 

 

 

 کلمات مرتبط با تولد در زبان انگلیسی:

آن روز با خبر خوشحال کننده ای آغاز شد، قرار بود که یک نفر به اعضای خانواده ما اضافه شود، الان می توانید حدس بزنید که خبر آن روز چه بود؟ خاله ام باردارPregnant بود، هرروز او به کلینیک antenatal میرفت، این کلینیکی مختص بررسی های قبل از تولد و چکاپ می باشد. بالاخره او به دنیا آمد born، همه نوزاد newborn baby را در آغوش می کشیدند و شاد بودند و به او اینگونه تبریک می گفتند:

.Congratulation on the birth of your baby girl/boy

شناسنامه birth certificate او را گرفتند و همگی به خانه رفتیم، پس از چند روز او را از بیمارستان توسط کالسکه Pram به خانه آوردیم. من شاهد تمام مراحل بزرگ شدن او بودم،  وقتی که او یک نوزاد چند ماهه infant بود وظیفه مراقبت او اکثرا بر عهده من بود، زمانیکه شروع به راه رفتن کرد و  نوپا toddlerبود، مراقبت از او به حوصله و زمان بسیاری احتیاج داشت پس یک پرستار بچه baby sitter استخدام کردیم.

در همه زمان هایی که او یک کودک پیش دبستانی   Preschooler kid  یا مدرسه ای Schoolchild بود در تکالیفش به او کمک می کردم. زمانیکه به سن نوجوانی رسید teenager ما بهترین دوستان هم بودیم.

 


 کلمات مرتبط با مرگ در زبان انگلیسی:

من در طول زندگیم فقط دو بار در قبرستان Cemetery پا گذاشته ام و همیشه به طور عجیبی از این محیط وحشت دارم دوستانم می گویند این تاثیر فیلم های ترسناکی است که می بینیم، شاید همینطور باشد چون زمانی که از کنار قبرها graves میگذرم همیشه منتظر این هستم که جسدی corpse از جای خود بلند شود و به دنبالم بیفتد!!!

امروز مراسم خاکسپاری funeral پدر دوستم است، همه این جا برای همدردی sympathy با دوستم حاضر شده ایم. زمانی که تابوت coffin او را برای دفن burry آوردند من او را در آغوش گرفتم و از خواستم تا قوی باشد. امیدوارم که روزی غم grief او کمتر شود و بتواند آرام گیرد. دوستان و خانواده او به او اینگونه  تسلیت می گفتند:


.I'm sorry for your loss


.I'm so sorry to hear that

.Please accept my sincere condolences

 

پس از مراسم، روی قبر تاج گل wreath قرار دادیم و سپس وکیل او آمد تا به امور وصیت نامه will رسیدگی کند تا وارثان heirs او مشخص شوند. 


آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

  

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.