حروف بزرگ در زبان انگلیسی

 حروف بزرگ در زبان انگلیسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نحوه استفاده از حروف بزرگ در زبان انگلیسی با در نظر گرفتن واژه the 

 

برای این که بدانیم چگونه و در کجا حروف اول را بزرگ کنیم باید به نیاز آن توجه کنیم. برای این کار در اینجا از واژه the در کاربرد استفاده میکنیم و با تناسب در جمله این موضوع مهم را مشخص میسازیم. همانطور که در مقاله گذشته سایت درباره واژه the توضیحاتی دادیم، این بار بر چگونگی استفاده از کلمات بزرگ تاکید خواهیم داشت. به مثالهای زیر توجه کنید:

 

.There are many things to consider when it comes to talk at the United Nations

در رابطه با مذاکرات سازمان ملل مسائل گوناگونی باید در نظر گرفته شوند.

 

در مثال بالا کلمه There بدون شک باید بزرگ باشد که در اول جمله عنوان شده و شروع کننده است. اما  the United Nations از سه کلمه ساخته شده که در آن the کوچک اما United Nations بزرگ است. باید بدانیم که the در میانۀ جمله هیچگاه بزرگ نمیشود، در صورتی که United Nations یک اسم است و باید به آن حروف بزرگ داد.

 

.The United Nations is considering its role in Africa

سازمان ملل در حال بررسی نقش خود در آفریقا می باشد.

 

در مثال بالا شرایط کمی فرق کرده و حالا The در اول جمله است. در این حال کلمات United Nations و Africa کلمات بزرگ را دارا هستند که دلیل آن هم مانند جمله قبلی عنوان بودن آنها است. پس به یاد داشته باشید که در اول جمله و کلمات عنوانی باید از کلمات بزرگ استفاده کرد. حروف بزرگ در زبان انگلیسی را capital letters مینامند و شما در اینصورت میتوانید از آنها استفاده کنید. بیاد داشته باشید که عنوان ها و اسامی در هر شرایطی کلمات بزرگ را به خود میگیرند در حالی که واژه the نسبت به موقعیت خود در جمله تغییر خواهد کرد. در مقاله ای دیگر نحوۀ استفاده از کلمات بزرگ را در تیترها به شما خواهیم آموخت و همینطور بزرگ کردن the در تیترها.


آموزش زبان انگلیسی آنلاین

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45دیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.