یادگیری انگلیسی با داشتن یک دفتر خاطرات

تا امروز روش های مختلفی برای درک بهتر و یادگیری زبان انگلیسی از طریق مقالات و وبلاگ های مختلف ارائه شده است. یکی از روش های جالبی که امروز میخواهیم در مورد آن صحبت کنیم داشتن یک دفتر خاطرات به زبان انگلیسی است. خیلی از ما دفتر خاطراتی داریم و روزانه یا هفتگی این دفتر را با مطالبی بیادماندنی و جذاب پر میکنیم. حال به این فکر کنید که چه خوب است از این پس خاطرات خود را به زبان انگلیسی یادداشت کنیم.

از آنجایی که نوشتن میتواند به ما حس آرامش بدهد و در یادگیری نقش بسزایی دارد پس از این روش نباید غافل شد. یادداشت کردن مطالب روزانه و خاطرات به زبان انگلیسی باعث تکرار مستمر زبان انگلیسی میشود و از آنجایی که ما در زندگی روزانه در فعالیت های مختلف کلمات متعددی را به کار میبریم باعث افزایش دایره لغات ما و تمرین مکرر آنها میشود. به علاوه این روش جالب سبب بهبود گرامر شما میشود زیرا که در نوشتن خاطرات معمولا از دستورزبان بیشتری استفاده میشود.

شما میتوانید در مورد هر چیزی که میخواهید بنویسید مثلا در مورد بهم خوردن برنامه آخر هفته خود یا در مورد برنامه ای که قرار است برای تعطیلات خود بگذارید. حتی در مورد برنامه های تلوزیونی که تماشا کردید و یا اتفاقات ناامید کننده و خوشحال کننده زندگی خود و خانوادتان. هر چه تعداد یادداشت های شما بیشتر باشد فرایند یادگیری سریعتر انجام میشود. در ابتدا میتوانید از یادداشت های هفتگی آغاز کنید. جذابیت این نوع یادداشت خود به خود اشتیاق شما را بیشتر خواهد کرد.

اگر میخواهید پیشرفت شما در این زمینه بیشتر شود میتوانید یادداشت های خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و باهم به تصحیح آن بپردازید. از طرف دیگر اگر کسی را در اطراف خود ندارید که به انگلیسی مسلط باشد جای نگرانی نیست چون میتوانید خاطرات و یادداشت های خود را به سایت www.EN45.com بدهید تا آنها را برای شما تصحیح کنند. وقتی اشکالات خود را متوجه میشوید و در یادداشت بعدی پیشرفت خود را ببینید باعث افزایش اعتماد به نفس شما میشود.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45دیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.