چگونه تکنولوژی به بهبود یادگیری زبان کمک میکند

هیچ رازی در میان نیست و همه می دانیم تکنولوژی، به مرکزیت زندگی ما تبدیل شده و بیشتر از قبل مورد استفاده قرار می گیرد. این در هر جنبه از زندگی به ما کمک می کند، از سلامت و تناسب اندام تا خلاقیت و ارتباطات اجتماعی، اما چگونه دانش آموزان می توانند از پیشرفت های تکنولوژیکی برای بهبود فرایند یادگیری استفاده کنند1 خواندن

با ظهور گوشی های هوشمند خواندن مطالب و یادگیری دروس برای زبان آموزان بسیار راحت شده است. به صورتی که با چند کلیک ساده میتوانند متن ها و تمام مطالبی که برای یادگیری نیاز هست را به دست آورند و این یک جایگزین عالی برای زبان آموزان می باشد.

2 گوش کردن

کتاب های صوتی اولین بار، یک صدا روی نوار بودند که امروزه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند. طبق آمار رسمی 44 درصد از زبان آموزان جهان بر این باورند که سخت ترین قسمت یادگیری زبان، صحبت کردن است. گوش دادن به صوت های انگلیسی برای صحبت کردن و درک مطالب پیشنهاد می شود.

3 نوشتن

یکی از شناخته ترین پیشرفت های تکنولوژی، نرم افزارهای پردازش کلمه می باشد. ابزارهای ساده مثل دیکشنری های جامع به زبان آموزان کمک می کند تا دایره لغاتشان را گسترش دهند. در حالی که ابزارهای چک کننده گرامر و لغت بسیار کمک می کنند تا اشتباهاتشان را درست کنند.

4 صحبت کردن

امکان صحبت کردن واقعی با انگلیسی زبانان سراسر جهان با استفاده از شبکه های اجتماعی، یکی از هیجان انگیزترین قسمت پیشرفت های تکنولوژی باشد. ابزارهایی مانند کنفرانس ویدیویی آنلاین که به مدرس های زبان کمک می کند تا هر جای دنیا بتوانند تدریس کنند و زبان آموزان بتوانند از هر کجای دنیا آموزش ببینند و خیلی برنامه های جدید که با استفاده از آنها می توانید به راحتی یادگیری را شروع کنید.


آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45دیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.