پنج رمان عالی برای بهبود بخشیدن به زبان انگلیسی

یکی از بهترین و تاثیرگذارترین روش ها برای بالا بردن مهارت های زبان انگلیسی خواندن متون انگلیسی می باشد و به شما کمک می کند تا دایره لغات خود را قوی کنید و همچنین با ساختار جملات مختلف آشنا شوید.

در اینجا ما 5 رمان منتخب برای بهبود زبان انگلیسی شما معرفی می کنیم.The Wind in the Willows – Kenneth Grahame

این داستان کلاسیک درباره ماجراهای حیواناتی که در رودخانه زندگی میکنند می باشد. زبانی که گراهام در این داستان تخیلی استفاده کرده بسیار ساده و مناسب هر دو گروه بزرگسالان و کودکان می باشد.

 

Lord of the Flies – William Golding

این کتاب، یک متن مدرن و کلاسیک دارد که محبوبیت خاصی در بین کتاب های مدارس سراسر جهان دارد. این کتاب درباره چند گروه پسرهایی که در یک جزیره جدا از مردم هستند. جامعه ای که آنها برای خود درست کردند، رفتارهای بی رحمانه ای را ایجاد میکند. نویسنده کتاب، متن را به سبک دراماتیک و توصیفی نوشته است و تقریبا شبیه شعر هست که شما احساس میکنید خودتان در صحنه ها وجود دارید

 

The Old Man and the Sea – Ernest Hemingway

ارنست همینگوی برای نوشتن این کتاب بسیار شناخته شد. سبک نگارش ساده و ساختار کوتاه جملات، باعث می شود تا زبان آموزان بسیار راحت این کتاب را مطالعه کنند.این کتاب داستان نبرد یک پیرمرد ماهیگیر و یک غول را به نمایش می گذارد.

 

Animal Farm – George Orwell

این رمان تمثیلی، داستان شورش حیوانات در برابر اربابان انسانی خود را میگوید. و یک طنز از دوران استالین در اتحاد جماهیر شوروی است. نویسنده در این کتاب از زبان انگلیسی ساده استفاده کرده است.

 

The Giver – Lois Lowry

نویسنده این کتاب با استفاده از جملات کوتاه و گرامر ساده از ابتدای داستان، کتاب را برای زبان آموزان بسیار روان و شیرین کرده است.این کتاب در مورد پسری به نام جوناس هست که در جامعه ای زندگی می کند که آزادی، فردیت و انتخاب وجود ندارد.

 


آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45دیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.