چگونه گرامر انگلیسی را یاد بگیریم؟

گرامر مبنای تسلط بر زبان انگلیسی است.تا زمانی که درک شما از مفاهیم گرامری صحیح و عمیق نباشد، نمی توانید جملات انگلیسی را به صورت منطقی بیان کنید. اکثر زبان آموزان یادگیری گرامر را سخت و کسل کننده می دانند. با این حال با یادگیری تکنیک صحیح، می توان روش های جدیدی را برای آموزش و فهم مفاهیم گرامری یافت.

از طرفی دیگر باید به این نکته اشاره کنیم که برخی افراد در صحبت های خود، فقط سعی در رساندن منظور خود به شخص مقابل را دارند و کم تر به این نکته توجه میکنند که بهتر است منظور خود را با جملات درست و صحیح بیان کنند. از این رو این اشخاص همیشه به نکات گرامری در صحبت های خود توجه نمی کنند و آن را جدی نمی گیرند. ولی باید بگوییم که استفاده از ساختار درست در جملات امری مهم و ضروری است. بنابراین با مطالعه ی روش های زیر گرامر خود را تقویت کنید تا بتوانید روان تر صحبت کنید.


1 عبارات


بیشتر وقت ها زبان آموزان با وجود اینکه معنی بیشتر عبارات و مفاهیم گرامری را می دانند، نمی توانند یک جمله صحیح ( از لحاظ گرامری) را با قرار دادن کلمات در کنار هم بسازند. این مشکل بیشتر به خاطر این است که آنها هنگام یادگیری گرامر انگلیسی از روی قسمت عبارات (کلمه بندی) به سادگی عبور میکنند. کلمات به شما کمک میکنند اساس شکل گیری جملات را یاد بگیرید. دانستن بسیاری از واژه ها مهم نیست، اما توانایی ایجاد و استفاده از عبارات بسیار مهم است. تنها زمانی شما میتوانید خودتان را یک سخنران انگلیسی قلمداد کنید که بدانید چگونه از تعداد کمی از لغات مختلف در موقعیت خاص خودش استفاده کنید.


2 درک تفاوت ها


دو نوع اصلی گرامر در زبان انگلیسی وجود دارد: گرامر نوشتاری و گرامر محاوره ای. اگرچه پایه و اساس هر دو یکسان است، اما کاربرد هر کدام متفاوت است. دستور زبان مورد استفاده در نوشتن انگلیسی سخت تر و رسمی است، در حالی که شما میتوانید راه گریزی در گفتار انگلیسی داشته باشید. درک تفاوت ها یکی از گام های به دست آوردن تسلط به زبان انگلیسی است.


3 اجتناب از ترجمه تحت اللفظی


زمانی که شما قصد دارید انگلیسی صحبت کنید یا جملات انگلیسی بنویسید، طبیعتاً سعی خواهید کرد کلمات را از زبان مادری خود ترجمه کنید، اما انجام این کار کاملا اشتباه است. آرایش کلمه و مفهوم گرامری ممکن است در زبان مادری شما و زبان انگلیسی تفاوت داشته باشد. بنابراین سعی در ترجمه تحت اللفظی نداشته باشید، زیرا امکان بروز اشتباه به وجود می آید و اگر شخصی برای گوشزد کردن و تصحیح اشتباهاتتان در دسترس نباشد، همچنان به یادگیری به روش غلط ادامه خواهید داد.


4 تمرین کردن


تمرین کردن مستمر گرامر ابزاری جادویی برای تبدیل شدن به سخنرانی متبحر در زبان انگلیسی است. با این حال باید مطمئن شوید که به شیوه ای صحیح تمرین میکنید. سایت EN45 به شما کمک میکند تا با بهترین روش ها گرامر انگلیسی راحت از همیشه یاد بگیرید.


آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45دیدگاه کاربران (5)
 1. User avatar

  anis h

  آموزش گرامر لطفا

 2. Admin avatar

  مدیر سایت

  شما میتوانید با مراجعه به بخش grammar review در صفحه ی اصلی سایت تمامی گرامرهای زبان انگلیسی را آموزش ببینید.

 3. User avatar

  فرزاد عثمانی

  آموزش گرامر.

 4. Admin avatar

  مدیر سایت

  سلام کاربر گرامی. بله، شما میتوانید با en45 گرامر را به صورت کامل بیاموزید. موفق باشید.

 5. User avatar

  بهاره رجبی

  گرامر

 6. User avatar

  DOST Muhammad nikzad

  یاد گرفتن زبان گرامری انگلیسی توسط استاد

 7. Admin avatar

  مدیر سایت

  سلام، یادگیری گرامر در سایت en45.com به صورت کم کم در کنار یادگیری سایر مطالب است. به صورتی که با تمرین نمودن و کار با این سایت حرفه ایی، از هر مطلبی به صورت پیوسته در ذهن شما نقش بسته میشود و با این روش یادگیری بهتر و موثر خواهد بود.

 8. User avatar

  09116936796

  سلام میخوام گرامر در حد رفتن به خارج یاد بگیرم کمکم میکنید؟

 9. Admin avatar

  مدیر سایت

  با سلام خدمت شما با ثبت نام درسایت ما و پیش رفتن با سطوح آموزشی میتوانید گام به گام به هدف خود نزدیک شوید.

ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.