شکرگزاری و تاثیر آن بر زندگی انسان ها

آموزش آنلاین زبان انگلیسی 

  

خداوند در قرآن می فرماید اگرشکرگزار باشید بر نعمت شما افزوده می شود.منت خدای عز و جل را که طاعتش موجب قربت و به شکر اندرش مزید نعمت. هر نفسی که فرو می رود ممد حیات و چون بر می آید مغرح ذات است. پس هر نفسی دو نعمت دارد و بر هر نعمتی شکری واجب است.

شکرگذاری یکی از قدرتمند ترین احساسات است و با به کار بردن آن می توانیم تمام نعمت ها را به وفور در زندگیمان ببینیم. شکرگذاری به هر شکل و در هر مکانی که باشد می تواند منفی گرایی را در زندگیمان از بین ببرد. همانگونه که انیشتن ثابت کرده است هر چیزی در کائنات از انرژی است.

ما انرژی هستیم و تمام انسان ها در فرکانسی در حال ارتعاش هستند. افکار، احساسات و باورهای ماست که ارتعاش و فرکانس انرژیمان را تعیین میکند. زمانی که حواس خود را به شکرگذاری معطوف کنیم درباره شکرگذاری فکر می کنیم. آن را به زبان می آوریم و احساسش می کنیم. در واقع فرکانس انرژی خود را به یکی از قوی ترین و بالاترین فرکانس های موجود تبدیل می کنیم. شکرگزاری انرژی مشابه شکرگزاری را جذب می کند.

زمانی که ما شکرگزار درگاه خداوند باشیم، یعنی با اقتدار انرژی های مشابه را بابت دیگر موارد شکرگزاری احساس می کنیم و به یکی از قوی ترین و بالاترین فرکانس های موجود تبدیل می کنیم.

اگر بابت نعمت هایی که داریم بنده ای ناشکر باشیم، امکان ندارد چیزهای خوب بیشتری را وارد زندگیمان کنیم. چرا؟ چون در بحبوحه احساس ناشکری، افکار و احساساتی را از خودمان ساطع می کنیم که آنها هم به نوبه خود زندگی سرشار از موارد بیشتری را که بابت آنها ناسپاس هستیم جذب میکند. خواه احساست حسادت، غبطه، عدم رضایت یا احساس کافی نبودن باشد. این احساسات نمی توانند آنچه را می خواهیم به ما بدهند. آنها مانع ورود خیر و برکت به زندگیمان می شوند. شکر گزاری نوری را به زندگیمان می تاباند که در پرتو آن امکاناتی را می بینیم که قبلا برای ما پنهان بوده است و در رهایی را به رویمان می گشاید که قبل از آن بسته بودند. هرچه بیشتر این امکانات را کشف کنیم شادمانی بیشتری خواهیم داشت. هنوز برکات زیادی از دید ما پنهان و منتظرند تا شناخته شوند. 

 


 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی 

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی EN45.com

 دیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.