برنامه ریزی

برنامه ریزی

 

 

 

هر کاری که در زندگی انجام می دهید بخشی از زنجیره فعالیت هایی است که شما را به هدف زندگیتان می رساند. ترجیح نمی دهید عوض اینکه در زندگی کارهای تکراری انجام دهید و موفقیتی کسب نکنید، زندگی پربار و مفیدی داشته باشید؟ اگر اهدافتان را به طور مرتبی نظم دهید و آن ها را همیشه مقابل چشم خود قرار دهید و مطابق آن ها مسیر زندگیتان را طی کنید کارهایی که در زندگیتان انجام می دهید هوشمندانه تر خواهد بود.

یک زندگی سالم زندگی در تعادل می باشد. برای حفظ این تعادل یک استراتژی اساسی وجود دارد که به شما کمک می کند تا در مسیر درست زندگی قرار بگیرید: دیدگاه زنجیره ای بصری!

افراد باندپرواز می دانند که هر قدمی که در زندگی برای هدف خود برمیدارند تنها یک قدم نیست و هر پروژه ای که در این راستا پیش می برند تنها به خودی خود یک پروژه نیست. آن ها هر کاری که در زندگیشان انجام می دهند و هر روشی که به کار می برند به عنوان بخشی از زنجیره اتفاقاتی می داننند که آن ها را به هدف نهایی خود خواهند رساند. هر کاری که امروز، فردا و یا حتی در آینده ای دور انجام می دهید بخشی از این زنجیره می باشد.

راه شما، فعالیت ها و روش های شما همگی بخش ضروری از زنجیره موفقیت شماست. وقتی شما میبینید که تنها یک کار چگونه بر باقی فعالیت ها تاثیر میگذارد, زمانی که به این نتیجه می رسید که هر روشی که به کار میگیرید تا چه حد بر دیگر روش ها تاثیر گذار است, در واقع زمانی که متوجه می شوید که آینده شما زنجیره ای است که این بخش ها را نیاز دارد مخزنی از قدرت و شجاعت برای روزهای سخت شما ذخیره خواهد شد و هیچگاه نا امید نخواهید شد زیرا شما می دانید که در حال انجام چه کاری هستید.

ساخت این زنجیره زمانی آغاز می شود که شما به طور مشخصی برای شغل خود, خانواده خود، سرمایه خود و سلامتی خود برنامه ریزی کرده باشید.   


آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 
آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.