موسیقی

موسیقی

 

 

 

موسیقی فرم زیبایی از هنر است، لازم نیست که شما حتما یک موسیقیدان حرفه ای باشید تا بتوانید از آن لذت ببرید، همه از موسیقی لذت می برند. مشاغل زیادی در حوزه موسیقی وجود دارد و این مشاغل می تواند شامل اجرا برای مخاطبان و یا آواز خوانی  نباشد. اگر می خواهید شغلی درصنعت موسیقی بیابید به دنبال مشاغلی باشید که کمتر مردم از آن خبر دارند و کمتر رواج دارد.

حرفه ای: Professional ----  مخاطبان: Audiences

صنعت موسیقی: Music Industry

1)معلم موسیقی

اگر مهارت موسیقی دارید، آن را پنهان نکنید و آن را دراختیار هنرجویان مشتاق قرار دهید. شما می توانید به کودکان پایه و اساس موسیقی را آموزش دهید و الهام بخش آنان باشید تا استعداد خود را گسترش دهند.

مهارت: Skill ---- پنهان نکنید: Don’t Conceal

مشتاق: Aspiring ---- پایه و اساس: Fundamental

استعداد: Talent

2)موسیقی درمانی

بسیاری از مردم می دانند که موسیقی خاصیت درمانی دارد، زیرا موسیقی ذهن را آرام می کند و آن را برای غلبه بر شرایط سخت زندگی آماده می سازد. درمانگران موسیقی به بیماران خود چه از راه های احساسی و چه از راه های فیزیکی کمک می کنند که بر استرس و درد خود غلبه کنند  و این ها همه با قدرت بی پایان موسیقی امکان پذیر است.

درمانی: Therapeutic ---- غلبه: Cope

درمانگران: Therapist

3)روزنامه نگار موسیقی

اگر علاقه شدیدی به موسیقی دارید ولی ترجیح می دهید که در پشت صحنه باشید، این بهترین شغل برای شماست. می توانید اخبار مربوط به موسیقی مجله و یا روزنامه ای را پوشش دهید مثلا اخبار کنسرت های اخیر، بیوگرافی هنرمندان و بررسی آلبوم های موسیقی جدید.

علاقه شدید: Passion ---- پشت صحنه: Behind the Scenes

مجله: Magazine ----روزنامه: Newspaper

4)مهندسی ضبط

این کار به شما این فرصت را می دهد که به صورت فنی در حوزه موسیقی فعالیت داشته باشید. وظایف شما شامل رسیدگی به مراحل تولید و پس از تولید آلبوم های موسیقی می باشد مانند: ضبط، میکس و ویرایش آهنگ ها.

مهندسی ضبط: Recording Engineer ---- فنی: Technical

تولید: Production ---- پس از تولید: Post production

ویرایش: Edit


 آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیس

 

  

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.