کاردر خانه

کار در خانه

 

 

 

با بازگشت دانش آموزان به دوران مدرسه این بحث debate همیشگی به وجود می آید که بهتر است دانش آموزان زمان پس از مدرسه خود را چگونه سپری کنند؟ در شهر Texasیکی از معلمان سیاست بدون تکلیف no-homework policy را در پیش گرفت که مورد ستایش praise اکثریت والدین قرار گرفت، والدینی که همواره درگیر involved تکالیف بیش از اندازه overload فرزندان خود بودند.

اما این سوال که دانش آموزان چه مقدار از زمان خود را پس از تعطیلی مدارس باید به تکالیف بگذرانند بحث برانگیز controversial باقی مانده است،  و بعضی از والدین با سیاست بدون تکلیف موافق نیستند و نگران worried این هستند که با انجام ندادن تکالیف یک مزیت advantage که بالقوه potential مدرسه است را از دست می دهند.

برای دهه ها قانون تکلیف، قانون 10 دقیقه ای 10 minute rule بوده است که این قانون به این شکل است که هر دانش آموز باید به طور ماکزیمم maximum 10 دقیقه زمان برای تکالیف خود بگذارد و این 10 دقیقه میتواند بنا بر سطح درسی و یا سن او تغییر کند. برای مثال کسی که در سطح دوم second grade و یا کلاس دوم است باید این زمان به 20 دقیقه تغییر یابد، به همین ترتیب این زمان برای ارشدان دبیرستان high school seniors به 2 ساعت می رسد.

بعضی از مدارس مدت زمانی را برای استراحت در نظر گرفته اند، برای مثال یک مدرسه ابتدایی در ماساچوست Massachusetts برای سال تحصیلی پیش روی خود برنامه بدون تکلیف را در پیش گرفته است و در ازای آن 2 ساعت به زمان مدرسه اضافه کرده است تا به این وسیله تمامی فعالیت ها در کلاس انجام شوند. هدف از این برنامه این است که دانش آموزان با ذهنی خسته tired brain به خانه بروند و به تفریح و استراحت مشغول شوند، به جای تکلیف نوشتن از کنار خانواده بودن لذت ببرند و یا به تمرینات فوتبال soccer practice خود بپردازند و زود هم به خواب بروند.

این سیاست باعث خشم outrage و ناراحتی بسیاری از والدین شد، هنوز هم برای این مساله راه حل solution مشخص و کاملا صحیحی وجود ندارد.


آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی 

 

   

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.