مثبت اندیشی و اثرات آن بر زندگی افراد به چه صورت است

 

 

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 

 

مثبت اندیشی تاثیرات مثبتی بر افراد می گذارد. در اینجا می خواهیم به تاثیرات مثبت این احساس خوشایند بر افراد بپردازیم.

در کل مثبت اندیشی و داشتن تفکر مثبت برای داشتن یک زندگی ایده آل لازم و ضروری است. افرادی که در زندگی روزمره از تفکرات مثبت پیروی میکنند و برخورد و تعاملات اجتماعی با نگرش مثبت دارند بیش از اینکه به دیگران سود برسانند به خودشان لطف کرده اند. در کل یکی از ستون های زندگی آرام و بدون استرس داشتن ذهنی مثبت است. اگر با حوادث زندگی با ذهنی مثبت برخورد کنید و بدانید که تمامی اتفاقات زندگی یک مسئله هستند که برای هرکدامشان یک راه حل وجود دارد قطعا به جای تاسف و غصه خوردن به دنبال یافتن راه حل ها خواهید بود.

داشتن ارامش درونی باعث ایجاد آرامش شما در ظاهرتان خواهد شد. بر عکس این حس داشتن یک حس منفی است، به این صورت که نگرش منفی باعث به وجود آمدن استرس و پریشانی در فرد می شود و خود عاملی است که باعث ایجاد اشتباهات جدید و نتایج بدتر خواهد شد.

در حقیقت کلید رسیدن به موفقیت مثبت اندیشی است. اگر دید خود را به سمت مثبت اندیشی سوق دهید فقط اتفاقات خوب در کنار شما رخ می دهد.

این به این معنا نیست که زمانی که شما ذهنی مثبت دارید دیگر برایتان اتفاقات بدی رخ نمیدهد بلکه به این معناست که با داشتن نگرش مثبت می توانید در برابر مشکلات پیش آمده عکس العمل مناسب نشان دهید. و مشکلات را بزرگ و غیر قابل حل نمیبینی بلکه قابل حل و کوچک میبینی.

همانطور که میدانیم بیشتر اتفاقات بشر و اختراعات به وجود آمده برای بشر در اثر مثبت اندیشی بوده است. اگر خللی در زندگی وجود نداشت و ذهن مثبت خالق نبود، هیچ اختراعی شکل نمیگرفت.

دانشمندان در طی تحقیقات بسیار به این مسئله پی برده اند که مثبت اندیشی باعث افزایش طول عمر افراد شده است. افرادی که در اتفاقات زندگی همیشه نیمه پر لیوان را دیده اند دارای بدن سالم تر و اندامی نیکو تر هستند.

بدبینی و نگرش منفی باعث ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن انسان می شود و توانایی مقابله با بیماری ها و میکروب ها را کمتر میکند.

پس بهتر است برای سلامتی و آرامش و بالا رفتن طول عمر خودتان هم شده مثبت اندیش باشید و این نوع نگرش را به یک عادت در وجودتان تبدیل کنید.

با داشتن این نوع نگرش جدید مطمئن باشید به موفقیت های زیادی دست پیدا خواهید کرد. و آرزوهای بیشتری از شما محقق می شود و حس بهتری از زندگی روزمره خود بدست خواهید آورد.


آمورش زبان انگلیسی آنلاین 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.