TEACHING

تدریس 

 

 

امروزه دانش آموزان اطلاعات زیادی را از طریق شبکه های مجازی و منایع آنلاین کسب می کنند و این موضوع روند آموزش و نحوه انتقال مطالب را تغییر داده است. با وجود منابع زیادی که در دسترس دانش آموزان است دیگر معلمان نگران منابع نیستند بله تنها نگرانی موجود میزان توانایی دانش آموزان در فهم و تفسیر و به کارگیری دانش می باشد.

معمولا معلمان به عنوان مشاوران و حامیان احساسی دانش آموزان شناخته میشوند و آن ها به دانش آموزان خود کمک می کنند که اعتماد به نفس کافی را کسب کنند. در واقع آن ها در ایجاد محیطی پایدار برای یادگیری و ایجاد حس امنیت و انگیزه در دانش آموزان تاثیر به سزایی دارند، این ها مواردی هستند که یک کامپیوتر نمی تواند فراهم کند.

کارکردن با معلمانی که به اندازه کافی تعلیم داده شده اند و با تکنولوژی هم آشنایی دارند این ایده را به وجود می آورد که روش های سنتی تدریس و تکنولوژی با یکدیگر ترکیب شوند. اگر این روش به خوبی انجام شود روش ترکیبی می تواند نتایج قابل توجه را به وجود بیاورد، هرچند که عوامل مختلفی در موفقیت و یا شکست این روش تاثیرگذارند.

یکی از مثال های خوب در استفاده از این روش، استفاده از آن در مناطق جنگ زده و یا کم امکانات می باشد و افراد می توانند بدون به خطر انداختن جان خود کلاس ها را ادامه دهند. به ظور کلی تنها یک روش برای موفقیت در روش ترکیبی وجود ندارد اما چیزی که واضح است این است که حضور انسانها حتی از راه دور هم نقش پر اهمیتی را در انگیزه و پیشرفت دانش آموزان بازی می کند.

در شرایطی مانند آموزش یک درس مفهومی، زبان بدن و دیدگاه های فرهنگی معلم به دانش آموزان در فهم مطالب پیچیده کمک می کند، سخت است که تصور کنیم تمامی کلاس های درسی به حالت مجازی در آیند. به همین علت است که در سایت en45 برای شما دانش آموزان عزیز امکان تماس با معلمان ما قرار داده شده است تا سوالات شما به آسانی رفع شود.

انتقال: Transmit

تفسیر: Interpret

مشاور: Counselor

اعتماد به نفس: Self confidence

محیط پابدار: Stable environment

امنیت: Safety

انگیزه: Motivation

سنتی: Tradition

قابل توجه: Remarkable

مناطق جنگ زده: Conflict zone

حضور: Presence

مجازی: Virtual


 آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.