مهندسان

مهندسان

 

 

 

مهندسان چگونه دنیا را تغییر داده اند؟ و چرا ما باید از نوآوری های آن ها حمایت کنیم؟

نوآوری: Innovation

صنعت بهداشت و سلامت: مهندسی بر تمامی بیمارستان ها، دکتران و به طور کلی صنایع دارویی تاثیر داشته است. اگر این پیشرفت ها در تکنولوژی دارویی نبود، دکترها نمی توانستند از بیماران اسکن بگیرند و آن ها را سریع تر درمان کنند و همچنین دستگاه های ساده ای مانند دستگاه تنظیم ضربان قلب وجود نداشت. علاوه بر این موارد، ظرفیت این سیستم ها در دنبال کردن داده ها و استفاده از این اطلاعات در پیش بینی بیماری ها نیز حاکی از تاثیر تکنولوژی و مهندسی در پزشکی است.

صنایع دارویی: Medical Industry---- درمان کنند: Treat

دستگاه تنظیم ضربان قلب: Pacemaker---- ظرفیت: Capacity

پیش بینی: Predict

مهندسان فرم تکنولوژی را در هر نسلی تغییر داده اند، در سال های اخیر کمک و همکاری مهندسان در اتمام بخشیدن به جنگ جهانی دوم و پیشرفت تکنولوژی فوق العاده بوده است. نه تنها با ضربه کوچک نوک انگشتانمان به صفحات لمسی می توانیم دنیا را ببینیم و در هر جای دنیا تجارت کنیم، همچنین مهندسان باعث شده اند که ماهواره ها و دستگاه هایی به وجود بیایند که به طور روزمره زندگی ما را تغییر می دهند. تمامی کامپیوترها، لپتاپ ها، تبلت ها و گوشی های هوشمند همگی از تاثیرات مهندسان بر دنیاست.

نسل: generation ---- کمک و همکاری: Contribution

فوق العاده: Phenomenal ---- نوک انگشت: Fingertip

گسترش ارتباطات نیز از اثرات مهندسی است. ما میتوانیم با لمس یک دکمه در هر زمانی و هر مکانی به فرد مورد نظر خود دسترسی داشته باشیم،  اولین سیگنال رادیویی که اقیانوس اطلس را طی کرد در سال 1901 بود. اولین سیگنال تلویزیونی در سال 1962 به وجود آمد.

موتور بخار، موتورهای جت و هواپیماها و به طور کلی پیشرفت صنعت، به این معناست که تجارت ها به صورت هوشمندتر و سریع تری انجام می شوند.

ارتباطات: Communication ---- دکمه: Button

اقیانوس اطلس: Atlantic OceanThe---- موتور بخار: Steam engine

هوشمندانه تر: More smarter


 آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.