ANXIETY

 ANXIETY

 

 

آیا به دنبال راه های تازه ای برای برطرف کردن نگرانی و اضطراب خودتان در مسائل و زمینه های مختلف می باشید؟ بیشتر از این اجازه ندهید که عصبانیت و اضطراب و نگرانی بر چگونگی و کیفیت زندگیتان تاثیر بگذارد. اگر به کمک نیاز دارید حتما از این منابعی که در این مقاله معرفی شده اند کمک بگیرید. در این مقاله تعدادی منابع عالی که به شما در این راه کمک می کنند معرفی شده اند مانند کتابها، سایت ها و اپلیکیشن ها:

این منابع چگونه به شما کمک خواهند کرد؟

- به شما اطلاعات متفاوتی راجع به اختلالات عصبی مختلف و درمان آن ها می دهند.

- به شما تکنیک های  لازم را برای مدیریت اثرات ناشی از نگرانی و اضطراب  را یاد می دهد.

- حال های مختلف خود را در شرایط مختلف می شناسید.

- اهداف شما را در زندگی تعیین می کند.

- به شما مدیتیشن و تمرکز ذهن را می آموزد.

- با افراد دیگری که همین مشکل را دارند آشنا می شوید و می توانید با کمک یکدیگر این مشکلات را حل نمایید و احساس تنهایی نکنید.

سایت ها:

سایت The Anxiety Boss نوشته یک روانشاس و متخصص روانی می باشد. در این سایت ها مقالات مختلفی راجع به نگرانی و عصبانیت و راه های درمان آن وجود دارد.

سایت Anxiety.org به طور کامل انواع مختلفی از اختلالات را معرفی کرده است. دلایل، عوامل ریسک و درمان آن ها را نیز بیان کرده است.

سایت Anxiety Coach یک راهنمای شخصی برای مردمی که دچار این مشکل هستند فراهم می کند. اطلاعات و تکنیک های لازم را برای مدیریت نگرانی به شما می دهد.

اپلیکیشن ها:

Mood Track Diary: این یک اپلیکیشن رایگان است که الگوهای حالتی شما را نشان می دهد و به شما کمک می کند تا آن را مدیریت نمایید.

Pacifica: این یک اپلیکیشن رایگان است تا نگرانی و اضطراب شما کاهش دهد. حالتهای شما را دنبال می کند، هدف های زندگیتان را مشخص می کند و به شما تکنیک های آرامش بخش را می دهد.

Happify: این یک اپلیکیشن رایگان است. به افکار منفی و استرس زای شما غلبه می کند و به شما مهارتهایی می آموزد که که خودتان را برای شاد بودن آموزش دهید.

Fear of Flying: این یک پکیج است که با قیمت 125  تا 595  فروش می رود و این بستگی به پکیجی دارد که شما انتخاب می کنید. این پکیج ها شامل منابع آنلاین و پشتیبانی، دی وی دی ها و مشاوره های شخصی می باشد.


آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.