نقل قولهای بزرگان

نقل قول

 

 

 

چند نقل قول الهام بخش درمورد زبان انگلیسی

 

نقل قول های یادگیری زبان، بسیار انگیزه دهنده اند.

نقل قول ها به ما یاد آور میشن که در وهله اول هدفمون از یادگیری زبان چی بوده و انگیزمون رو برای ادامه راهمون افزایش میدن. انگیزه ها هستند که مارو به هدفمون یعنی سلیس شدن در زبان می رسونند.

اونها شما رو به فکر کردن وا میدارن، محرک شما میشن که به جای یک زبان آموز معمولی بودن تبدیل یک جنگجوی زبانی بشید و برای رسیدن به هدفتون با قدرت بجنگید.

 

خاصی که با زبان خارجه آشناییت ندارند، با خودشان هم آشنا نیستند. - یوهان ولفگانگ فون گوته.

اشفون گوته شخصی پر آوازه، ماهر، خبره و دارای شخصیتی جالب بود. او در سال 1749 تا 1832 میلادی زندگی می کرد. دولتمرد، دولتمردی، داستان نویسی، شاعری و علوم زیست از تخصص های فون گوته بود. ایشون به زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، لاتین، یونانی، هیبرو مسلط بودند.

 

اگر با شخصی در زبانی که متوجه می شود صحبت کنید، کلامتان به ذهن او نفوذ خواهد کرد، اگر با آن شخص به زبان مادریش صحبت کنید کلامتان به قلب او نفوذ خواهد کرد. – نلسون ماندلا نلسون

ماندلا مشخصاً یکی از معروف ترین و ماندگارترین اشخاص در قرن 20 به شما میره. رهبری نفوذ کرده به قلب ها که رو به روی نا برابری ایستاد و جایزه نوبل صلح رو برد. او در گرد هم آوری قومیت ها بسیار شگفت انگیز بود.

 

شخصی که با سایر زبان ها آشناییت نداشته باشد در ایده های خود نقص دارد، مگر اینکه نابغه باشد.- ویکتور هوگو.

ویکتور هوگو یکی از شاخص ترین نویسندگان فرانسوی به شمار میرود. از معروف ترین آثار کلاسیک ویکتور هوگو میشه به بینوایان و گوژپشت نتردام اشاره داشت که گویای قدرت ادراک و قلم این شخصیت هستند. این نقل قول بسیار قدرتمنده…

نشان از اون داره که محدودیت تک زبانه بودن چقدر می تونه فکر یک شخص رو محدود و خنثی نگه داره.

 


آموزش آنلاین

 

 

 

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.