فریلنسینگ

فریلنسینگ

 

 

 

در حال حاضر 55 میلیون از مردم آمریکایی به شعل freelancing مشغول هستند. بنابر تحقیقی به نام Freelancing in America این طور تخمین زده شده است که 63 درصد از این افراد بنابر انتخاب خودشان این شغل را انتخاب کرده اند و از روی اجبار نبوده است.

Randy Duermyer نویسنده مقاله "فریلنسیگ چیست و فریلنسر کیست؟" این طور مشخص می کند که کلمه Freelancer به معنای کسی است که خودش رییس خودش می باشد و در عین حال برای مشتریان بسیاری هم کار میکند. این کلمه بیشتر به روزنامه نگارها، نویسنده ها و کسانی برمی گردد که در محیط خلاقانه ای کار می کنند. هر چند این تعریف بنابر گذشت زمان نیز تغییر کرده است و فریلنسرها در صنایع دیگری هم در حال حاضر مشغول به کار میباشند.

چرا این افراد شغل فریلنسیگ را انتخاب کرده اند؟ در این مقاله چند دلیل برای این که چرا این شغل می تواند شغل خوبی باشد بیان شده است:

1) تنوع

فریلنسرها آزادی عمل دارند تا در هرچند تعداد زمینه ای که می خواهند فعالیت داشته باشند و به مشتریان خود خدماتی که می توانند را ارائه دهند. از آنجایی که خودشان رییس خودشان هستند می توانند برای مشتریان متفاوتی کار کنند حتی برروی پروژه های همزمان هم می توانند وقت بگذارند. شما می توانید با انتخاب این شغل تنوع کاری را تجربه کنید و از کارهای کسل کننده رهایی یابید.

2) انعطاف پذیری و آزادی

برای افرادی که کارهای تمام وقت به نظرشان محدود کننده می آید، این شغل می تواند برای آن ها این امکان را فراهم کند تا زمان بندی برنامه های زندگیشان بر عهده خودشان باشد و همینطور ساعت های کاریشان را به گونه ای تنظیم کنند تا با سبک زندگی و ریتم طبیعی زندگیشان اختلال نداشته باشد. برای مثال اگر شما جز افرادی هستید که دیر از خواب بیدار می شوید می توانید قرار های ملاقات خود را بعد از ظهر قرار دهید.

3) فرار از کارهای گروهی

با وجود منافع زیادی که کارهای گروهی و کار در شرکت وجود دارد ( امنیت، بیمه و مزایا، حضور در کنار همکاران) باید سیاست ها و قانون های خاصی رعایت شود. همچنین جلسه های غیر ضروری که در شغل های شرکتی برگزار می شود از دلایلی است که بسیاری از افراد در این محیط ها دچار اضطراب می شوند. شما با انتحاب شغل فریلنسینگ دیگر هیچ کدام از این نگرانی ها را نخواهید داشت.


آموزش آنلاین و سیرع زبان انگلیسی

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.