کدام شبکه اجتماعی؟

شیکه اجتماعی

 

 

 

 

اگر به قرن گذشته نگاه کنیم و بخواهیم انتخاب کنیم که چه چیزی از دیدگاه تکنولوژیگی برروی زندگی کلی ما تاثیر گذاشته است، قطعا به گزینه گوشی های هوشمند خواهیم رسید. البته به طور جزیی تر این رسانه های اجتماعی هستند که زندگی انسان ها را تغییر داده است.

کافرما ها  و کارجویان در شبکه اجتماعی لینکدین و دیگر سایت های کاریابی  با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. اعضای خانواده در شبکه های مختلفی مانند فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و اسنپ چت با یکدیگر صحبت می کنند ( حتی اگر در یک اتاق با یکدیگر زندگی می کنند). بنابر گزارشات بیشتر از 1 میلیارد حساب در رسانه های  اجتماعی تلفن محور وجود دارد و روزانه بیش از 1 میلیارد حساب ساخته می شود و این روند هم به این زودی ها متوقف نخواهد شد.

به همین دلیل است که شرکت ها  و سازمان ها از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند تا مشتری های بیشتری را جذب کنند و بازاریابی موثرتری داشته باشند و متفعت بیشتری عایدشان شود. البته این موضوع را باید در نظر داشته باشید که هر رسانه اجتماعی برای صنعتی خاص موثرتر است.

1) مدیریت منابع انسانی

یافتن فرد مناسب برای شغلها کار سختی است مگر اینکه از ابزار درستی استفاده نمایید. لینکدین یک شبکه اجتماعی است که کارفرمایان و کارجویان را به یکدیگر متصل می نماید. اگر شما به دنبال شغل هستید، باید تا می توانید ارتباطات خود را گسترده تر نمایید. این ارتباطات ممکن است که باعث شود شما شغل مناسب خود را بیابید زیرا می توانید از توصیه ها و مشورت های این افراد بهره مند شوید. اگر کارفرما هستید محصول شما فرصت های شغلی است و لینکدین به شما دریایی از افرادی که به دنبالشان هستید را معرفی می کند.

2) مهمانداری و سلامت

بهترین شبکه اجتماعی برای کسانی که در صنعت مهمانداری و سلامتی هستند فیسبوک می باشد. هر صتعنی نیاز دارد که محصولات خود را به عموم معرفی نماید. فیسبوک بهترین ابزار بازاریابی برای این دو صنعت می باشد.

3) برنامه ریزی مراسم و تفریحات

هرکسی که در این صنعت فعالیت دارد از قدرت رسانه اجتماعی اینستاگرام آگاهی دارد. دسترسی شما به مخاطبین جوان از طریق این رسانه به آسانی امکان پذیر است و شما به راحتی می توانید از فعالیت های گذشته خود عکس و فیلم منتشر نمایید.

4) صنعت خبری

شبکه های اجتماعی صنعت خبری را کاملا متحول کرده است و برروی رسانه های قدیمی مانند روزنامه، تلویزیون و رادیو هم تاثیر گذاشته اند. امروزه برای آگاهی از تمامی اطلاعات روز فقط گوش دادن به رادیو یا دیدن تلویزیون کفایت نمی کند. امروزه بیشتر خبرها و کاملترین خبرها توسط شبکه های اجتماعی منتشر می شود که بهترین آن ها هم توییتر می باشد.


آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.