فرودگاه و خرید

خرید 

 

 

 

بانزدیک شدن به سال جدید تعدادمسافران نیزافزایش می یابد وازاین  دسته مسافرانی هستند که با هواپیما سفرمیکنند. یکی ازخریدهایی که مسافران انجام میدهند ازفرودگاههایی است که به آن وارد یا خارج میشوند. اما کدام فرودگاهها برای خرید کردن مناسب هستند و قابل تامل؟ دراین مقاله به چند فرودگاه که برای خرید مسافران ازبهترینها هستند اشاره ای خواهیم کرد.

 

فرودگاه هیترو لندن London Heathrow

این فرودگاه یکی ازپرترددترین فرودگاههای لندن است ومیتوان گفت که یکی ازبهترین مکانها برای خرید کردن مسافران است. فرودگاه هیترو هفت سال است که دردرجه بندی وب سایت اسکای ترکس درصدرلیست بهترین فرودگاه های دنیا برای خرید قرارمیگیرد.مشهورترین برندهای دنیا و فروشگاه های پوشاک لوکس درترمینال پنج این فرودگاه مستقرهستند. برندهایی مانند لویی ویتون, شنل, هرمس و رولکس از جمله شعبه های پرطرفداردرفرودگاه هیتروهستند. همچنین اگرطرفدارهری پاترهستید دراین فرودگاه فروشگاهی به همین نام هست که انواع محصولات جادویی را به شما ارائه میکند.

 

فرودگاه سووارنابومی بانکوک Bangkok Suvarnabhumi Airport

این فرودگاه که درجنوب شرق آسیا قراردارد یکی ازلوکس ترین فرودگاههای جهان است که با داشتن محصولاتی متنوع به شما این امکان را میدهد که تمامی خرید خودراازآنجا انجام دهید و دیگراحتیاجی ندارید که درسطح شهربگردید.

حتی اگربه دنبال خرید گرانقیمت ترین اجناس و برندها را دارید میتوانید به طبقه ی چهارم سالن دی این فرودگاه بروید و برندهای مشهوری مثل بربری, بولگاری, کارتیه, دیور, هوگوباس را درآنجا پیداکنید.

 

فرودگاه ونکوور کانادا Vancouver Airport

این فرودگاه طبق رده بندی اسکای ترکس به عنوان بهترین فرودگاه در آمریکای شمالی انتخاب شده است. یکی از  دلایل این انتخاب مطمئنا مرکز خرید اوت لت (outlet ) این فرودگاه بوده است. طرفداران فشن و مد می توانند در فرودگاه ونکوور از برندهای مشهوری مثل آرمانی خرید کنند و پس از آن، در رستوران های لوکس و شیک فرودگاه غذا بخورند. یکی از مزیت های این فرودگاه این است که محصولات اوت لت (کمی قدیمی تر) برندهای مشهور را با قیمت بسیار ارزان به مشتریان عرضه می کنند. ترمینال اصلی فرودگاه ونکوور بیش از ۱۷۰ فروشگاه و رستوران دارد.

 

فرودگاه چانگی سنگاپور Changi Airport Singapore

فرودگاه چانگی بی اغراق بهترین فرودگاه دنیاست. در این فرودگاه امکانات رفاهی منحصربفردی مثل سینمای رایگان، اولین باغ پروانه ها در فرودگاه و استخر شنا در اختیار مسافران قرار می گیرد. چانگی وجود دارد و مسافران این فرصت را خواهند داشت تا خریدی لوکس و مجلل داشته باشند.

این فرودگاه میتواند به عنوان بهترین فرودگاه دنیا انتخاب شود چرا که علاوه برداشتن مرکزخریدهای فراوان امکانات رفاهی منحصربه فردی نیزدارد. امکاناتی همچون سینمای رایگان, باغ پروانه ها و استخرشنا که دراختیارمسافران قرارمیگیرد.

فرودگاه چانگی خود یکی ازجاذبه های گردشگری کشور سنگاپوراست. بیش از 350 فروشگاه دراین فرودگاه مشغول فعالیت هستند و به مسافران این اجازه را می دهند تا خریدی لوکس و مجلل داشته باشند.

 

فرودگاه هنگ کنگ  Hong Kong Airport

دومرکزخرید درفرودگاه هنگ کنک وجود دارد که میتوان آن را بهشتی برای کسانی که خرید کردن را دوست دارند باشند. دراین دومرکز بیش از سیصد فروشگاه وجوددارند و برندهای مشهوری مثل آرمانی, شنل و ورساچه را میتوان درآنجا یافت. دراین سینما حتی سینمای چهاربعدی برای سرگرمی مسافران وجوددارد.

 

فرودگاه بین المللی دبیDubai International Airport

نمیتوانیم این مقاله را بدون بردن نام فرودگاه بین المللی دبی تمام کنیم. این فرودگاه نیزهمانند فرودگاههای دیگری که دربالا ذکرکردیم یکی ازبهترین هاست واکثربرندها نیزدرآنجا مشغول هستند. برندهای مشهورآن درترمینال شماره ی سه قراردارند.


آموزش آنلاین

 

 

 

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.