BEGINNERS

BEGINNERS

 

 

 

در این مقاله چند نکته برای افرادی که به تازگی آموختن زبان انگلیسی را آغاز کرده اند آورده ایم. با این نکات آسانتر می توانید روند آموزش را پیش ببرید.

1)تمرین-  Exercise

آموختن زبان خارجی مانند رفتن به باشگاه ورزشی است، زمانی ماهیچه های شما قوی می شوند که به طور مداوم تمرین کنید. همین مسئله برای زبان هم صدق می کند: تمرین شما را به سمت عالی شدن سوق می دهد. توصیه می شود که هرروز حداقل 15 دقیقه را به تمرین زبان اختصاص دهید. این تمرین ها میتواند شنیدن یک آهنگ انگلیسی، پادکست ، کتاب، فیلم های کوتاه، بازی های کامپیوتری انگلیسی و یا ملاقات با افراد انگلیسی زبان باشد.

2) فقط روی کلمات تمرکز نکنید.

زبان آموزان مبتدی معمولا بیشتر به تمرین کلمات تمایل دارند به این شکل که کلمات را بشنوند و تکرار کنند، این روش مشابه روش فلش کارد است که برای کودکان استفاده می شود. اما این روش برروی بزرگسالانی که به تازگی فراگرفتن زبانی را آغاز کرده اند کمترین تاثیر را دارد.

برای این افراد یادگیری عبارات معمول زبان انگلیسی بیشترین کاربرد را دارد و پس از مدتی می توانند به آسانی با افراد انگلیسی زبان ارتباط برقرار کنند.

توصیه می شود که در کمترین زمان ممکن یادگیری Collocation (کلماتی که معمولا همراه هم می آیند) را آغاز کنید. برای مثال عبارت Having breakfast با making breakfast متفاوت است. اولی به معنای خوردن صبحانه و دومی به معنای آماده کردن صبحانه است.

3) نا امید نشوید و ادامه دهید.

هرزمانی که درس تازه ای فرا میگیرید ممکن است هر لحظه بخواهید که دست از تلاش بردارید و به کلی از یادگیری زبان انصراف دهید. اما تنها در صورتی موفق می شوید که تلاش کنید و تلاش کنید حتی اگر بارها شکست بخورید.

برای حفظ انگیزه خود دلایل خود را برای یادگیری زبان به خود بادآوری کنید. همچنین اشتباهات خود را جایی یادداشت کرده و مرتبا مرور نمایید.

4)دیگران را در پروسه یادگیری خود اشتراک دهید.

هیچ چیزی موثرتر از این نیست که خانواده و دوستان خود را در یادگیری زبان درگیر کنید. شما در این پروسه نیاز به حمایت عاطفی دارید، هرچه این حمایت بیشتر باشد، بیشتر پیشرفت خواهید کرد.

5)هدف تعیین کنید.

تعیین اهدافی مرتبط با این حوزه می توانید به شدت به شما کمک کند. مثلا اگر برای خرید به فروشگاهی در کشوری انگلیسی زبان میروید شما نیاز دارید که این عبارات را بدانید: Where are the changing rooms?/ Can I pay by credit cards?


آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی 

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.