Microlearning - Nanolearning

 میکرو

 

 

آموزش به روش Micro  با آموزش به روش Nano به چه معناست؟ تفاوت آن ها در چیست؟

Micro Learning:

این روش به معنای آموزش و رساندن محتواهای آموزشی در مقطع های زمانی کوتاه و پشت سر هم می باشد که توسط واسطه های متنوع و مختلفی صورت میگیرد. در واقع در این روش مقادیر کمی اطلاعات در هر مقطع زمانی به آموزنده داده میشود که مدت زمان زیادی در ذهن او باقی می ماند. در حقیقیت به دانش آموز فرصت درک و فهمیدن مطالب را می دهد به صورتی که بتواند در آینده آن مطالب را به یاد بیاورد و در زندگی روزمره اش استفاده کند.

Nano Learning:

در واقع این اصطلاح زیر شاخه ای از Nano learning می باشد و واحد سازنده آن اطلاعات کم می باشد. بنابر نوشته های موجود در اکثر دیکشنری ها  Nanotechnology  شاخه ای از تکنولوژی می باشد که با ابعاد کمتر از 100 نانومتر در ارتباط است مخصوصا با موضوع تولید اتم ها و مولکول ها هم مرتبط می باشد.

در واقع این تعریف نانو است. در موضوع آموزش هم این تعریف به  اتم ها یا قطعات بسیار کوچک اطلاعات بر می گردد که در کنار یکدیگر قرار می گیرند و موضوعی معنادار و مرتبط را می سازند. آموزش نانو یک مرحله پیشرفته تر است و به گونه ای این  قطعات کوچک را می سازد که مطمئن شود آن ها از نظر درک و یادگیری بسیار آسان و قابل فهم باشند. پس به طور خلاصه چه خصوصیاتی این دو روش آموزشی را به یک روش عالی تبدیل کرده است؟

آموزش به روش میکرو از ابزار چند رسانه ای مختلفی در پایه آموزش خود استفاده می کند که شامل تصاویر گرافیکی می باشند. در واقع این دو روش به آموزنده این انگیزه را می دهد که به سرعت مراحل آموزش را طی نماید و اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

 در این روش ها فقط به مقدار مطالب دقت نمی شود بلکه به هدف اصلی آن که تعامل با دیگران است هم توجه زیادی شده است. در واقع در همان مراحل ابتدایی آموزش شما می توانید بیشترین بازخورد را دریافت کنید و این بهترین راه برای ساختن پایه دانش زبانی شما می باشد و اعتماد به نفس شما را به شدت بالا می برد.


 آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.