ماجراجویی

ماجراجویی

 

 

 

همه ی ما درسفردوست داریم که اوقات خوشی را داشته باشیم حال برای بعضی ها این اوقات خوش باید توام با افزایش آدرنالین باشد و داشتن هیجان. برای داشتن هیجان وکارهای جدید هرکسی داوطلب نیست اما دراینجا به چندمورد برای شما که طالب هیجان هستید اشاره می کنیم.

 

بالن سواری

تا به حال سوار بالون شده اید؟ به راستی که تجربه ی عجیبی است. بخواهیم ساده تر به آن نگاه کنیم مثل این است که با یک بادکنک به هوا رفته ایم. تمامی مناظری را می بینیم که یک پرنده در هنگام پرواز خود می بیند. یکی از فستیوال های محبوب، بالون سواری است که معمولا بهترین زمان برای برگزاری آن در فصل تابستان است. شهرهای زیادی هستند که فستیوال های بالون سواری را در فصل تابستان برای ماجراجویانی که قصد پرنده شدن را دارند برگزار می کنند. جشنواره های بالون سالانه در آلبوکرک، نیومکزیکو، برنامس، کلرادو از مشهور ترین این فستیوال ها هستند.

 

گذر از بین درختان جنگلی با زیپ لاین

یکی از داغ ترین و هیجان آور ترین ورزش ها و یا بهتر بگوییم جاذبه هایی که می توانیم به شما برای ماجراجویی معرفی کنیم، زیپ لاین، آن هم از بین درختان جنگل است! تصور کنید با سرعت ۳۵ مایل در ساعت با یک کابل فولادی که به صخره های دو طرف وصل است، عبور می کنید. بهترین زمان برای انجام زیپ لاین، زمانی است که هوا رو به گرمی است. بهترین مکان های که زیپ لاین را به شما ارائه می دهند در هاوایی و آتشفشان هالالیکا(Haleakal) است، درمنطقه ی  کوهستانی ویستلور و بریتیش کلمبیا است.

 

اسکوتر سواری در ویتنام

فصل تعطیلات در ویتنام این گونه است که شهر ها از همیشه ساکت تر می شوند و مردم به جای آن در عوض به حومه های شهر به اسکوترسواری و دوچرخه سواری مشغول هستند. اما قضیه ی ماجراجویی در ویتنام به این جا ختم نمی شود. مزرعه دارانی که برنج می کارند و مردم بسیاری را پذیرا هستند، یکی دیگر از جاذبه هایی است که مردم این منطقه برای ماجراجویان ایجاد کرده اند. مسیرهای پیاده روی فوق العاده، اسکوتر سواری، دوچرخه سواری و روبرویی با مردم فوق العاده و کشاورز، مواردی است که مطمئنا شما را به ماجراجویی در ویتنام علاقه مند خواهد کرد.

 

درمقالات بعدی بازهم ازفعالیتهای هیجان انگیزی که میتوانید درسفرخود ازآن استفاده کنیم صحبت خواهیم کرد.


آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

  آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.