OVER THINKING A DECISION

 OVER THINKING A DECISION

 

 

شما هم ممکن است جزء افرادی باشید که تمام  ماه های آخر سال را به این فکر بگذرانید که " سال دیگر سال متفاوتی برای من میشود." اما سال بعد می رسد و بعد از چند ماه به این نتیجه می رسید که هیچ چیز خاصی تغییر نکرده است و با همان روند سال گذشته پیش می روید. شما می دانید که چه می خواهید و اهدافتان هم مشخص است اما جرات نزدیک شدن و اقدام کردن برای رسیدن به آن هدف را ندارید. شما در این احساس تنها نیستید. قیل از آن که شروع به گرفتن نقص و ایراد از خودتان کنید، مواظب این موضوع باشید که بیش از اندازه به هر قدمتان فکر نکنید. اگر جز موارد زیر هستید شما کسی هستید که بیش از اندازه و بیش از حد لازم به هر موضوعی فکر می کند:

1) هر زمان که به انجام دادن کاری استثنایی و خاص فکر می کنید به خودتان می گویید: نباید این کار را انجام دهم...:  حتما برای شما هم این موقعیت پیش آمده است که فکر کنید که هیچ چیزی در زندگیتان در مسیر درست خود پیش نمی رود. اما اگر هر دفعه که شما برایتان موقعیتی پیش می آید، به خودتان می گویید که "من نباید..." و یا " من نمیتوانم..." پیش ما جزء افرادی هستید که بیش از حد به هر قدم خود فکر می کنید. کاری که باید انجام دهید این است که تفکرات هوشمندانه خود را به عمل بگذارید و به تمام دلایلی فکر کنید که می توانید آن کار را انجام دهید.

2) هر زمانی که دوستان شما راجع به کارتان از شما می پرسند، موضوع را تغییر می دهید» تا به حال شده است که با دوستانتان بیرون رفته باشید و آن ها از کار شما بپرسند و شما زیر لب جواب داده باشید و به سرعت از آن موضوع گذشته باشید؟ شما در این احساس تنها نیستید و افراد زیادی مانند شما برخورد می کنند. بعضی مواقع شما آماده نیستید که راجع به تغییر شغلی خود صحبت و بعضی مواقع از تغییر در زندگیتان میترسید پس به جای رو به رو شدن با واقعیت از آن فرار می کنید.

3) دائما در حال چک کردن موقعیت های خود هستید اما هیچ گاه نمیتوانید تصمیم نهایی را بگیرید. آیا تا به حال شده است که تحقیق کنید و تحقیق کنید و تحقیق کنید و درست زمانی که به یک ایده و راه حل رسیده اید به خودتان بگویید که " بیشتر تحقیق کن". این موضوع نشان می دهد که شما بیش از حد فکر می کنید و زمان عمل است.


 آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

  آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.