APRIL FOOL'S DAY

APRIL FOOL'S DAY

 

 

 

April Fools’ Day  که به آن All Fools’ Day  هم گفته می شود به یک سنت تبدیل شده است که در این روز که معمولا اول آوریل می باشد، افراد با دوستان و نزدیکانشان شوخی می کنند و راجع به آن ها جک می سازند. در حالیکه که اکثر کشور ها در روز اول آوریل این مراسم را اجرا می کنند، کشورهای دیگری هم وجود دارند که آن را در روزهای دیگری برگزار می کنند. ریشه تاریخی این مراسم نامشخص است، اما بسیاری از مردم اعتقاد دارند که زمانی که تقویم میسحی در سال 1500 مورد استفاده عموم قرار گرفت سال جدید از اول آوریل به اول ژانویه تغییر کرد و کسانی که به سنت های قدیم و تاریخ های قدیمی پایبند مانده بودند Fool ( احمق) نامیده می شدند. در این مقاله نحوه برگزاری این مراسم در کشورهای مختلف توضیح داده شده است:

فرانسه:

در فرانسه این تعطیلات با نام April Fish شناخته می شود. از قدیم دانش آموزان عکس یک ماهی را بدون آن که آن فرد متوجه شود بر پشت یکی از دوستان خود می چسباندند.

اسکاتلند:

مردم اسکاتلند به این روز بسیار علاقه دارند به حدی که این تعطیلات به دو روز کشیده شده است. در این روز بازی به نام Hunt the Gowk اجرا می شود که در این بازی یک نفر نامه درخواست کمک می فرستد و در زنجیره ای این نامه ادامه می یابد.

ایران

در روز 13 ام سال جدید که سیزده به در نام دارد این روز جشن گرفته می شود.معمولا خانواده ها و دوستان این روز را در بیرون از خانه میگذرانند.

اسپانیا

در اسپانیا این روز در اواخر سال در تاریخ 28 دسامبر جشن گرفته می شود و نام آن Holy innocents’ day   و یا Childermas می باشد. این جشن به سراسر آمریکای لاتین کشیده شده است. پس اساسا این جشن، جشنی مسیحی می باشد.

هند

جشن مقدس هند در 31 مارس برگزار می شود و روزی برای جک ساختن، بازی با خاک رنگی و رنگی کردن صورت و بدن می باشد. این جشن پیام آور بهار است.

دانمارک

دانمارکی ها و سوئدی هر کدام در دو روز متفاوتی از سال به جشن می پردازند و تفریح می کنند. آن ها با این جشن با زمستان های سرد خود خداحافظی کرده و به بهار سلام می کنند.


 آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

  

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.