زبان های آسان برای یادگیری

زبان

 

 

 

یادگیری یک زبان جدید همان اندازه که احساس خوبی به همراه دارد، به همان اندازه می تواند نا امید کننده باشد. زمانی که زبان جدیدی می آموزیم، افق های جدیدی روبه رویمان گشوده می شود.  زبان هایی وجود دارند که به راحتی می توانید آن ها را بیاموزید. در این مقاله تعدادی از آن های معرفی شده اند:

1)    Esperanto

ممکن است بسیاری از شما تا به حال نام این زبان را نشنیده باشید. حق دارید زیرا این زبان ساختگی است و مشخصا به کشور خاصی تعلق ندارد. اسپرانتو در حدود سال 1880 توسط یک چشم پزشک لهستانی ساخته شد. انگیزه او از این کار ساختن زبانی بود که مرزهای زبانی را محدود کند و آن را به زبان اصلی تبدیل کند، در واقع در این زبان از تمامی زبان ها استفاده شده بود تا برای همه یادگیری آن آسان باشد. این زبان بسیار آسان است، شما کلمات را همانطور که می خوانید و تلفظ می کنید، می نویسید. گرامر آن نیز بسیار آسان است،  اسامی با O و صفات با a و قیود با e پایان می یابند.

2)    Afrikaans

این یک زبان آلمان غربی است و در مناطق جنوبی آفریقا و نامیبیا صحبت می شده است.این یک زبان توسعه یافته از زبان آلمانی است که 90 درصد از کلمات این زبان را تشکیل می دهد. این زبان برای یادگیری بسیار آسان است، قواعد آن مانند زبان اسپرانتو بسیار آسان است و قواعد آن را به راحتی می شود فرا گرفت. اگر پایه این زبان را یادبگیرید باقی کار به سرعت انحام خواهد شد.

3) Spanish

این زبان، زبان اصلی حدود 20 کشور است و آسان ترین زبان برای یادگیری است به خصوص برای افراد انگلیسی زبان. به این علت که زبان اسپانیایی و انگلیسی در بسیاری از کلمات ریشه لاتین یکسان دارند، بنابراین تعداد زیادی از کلمات این دو زبان مشابه است. همچنین مانند زبان فرانسه، تلفظ کلمات در موارد مختلف استثنائات خاصی ندارد. زبان اسپانیایی نسبت به زبان انگلیسی قواعد ساختاری ساده تری دارد.

4) Portuguese

زبان پرتغالی هم مانند زبان اسپانیایی با زبان انگلیسی کلمات زیادی را به اشتراک گذاشته اند و از نظر یادگیری بسیار آسان می باشد. یکی دیگر از مواردی که باعث سهولت در یادگیری این زبان شده است این است که اگر بخواهید یک جمله را به حالت سوالی در آوردید فقط کافی است که حالت صدای خود را عوض کنید و آخر جمله را با حالتی سوالی بپرسید.


آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.