سه وسیله ی دکوراسیون

دکور 

 

 

 

درچیدمان وسایل خانه , نه تنها وسایل اصلی چیدمانی مناسب لازم دارند تا خانه را بهتروزیباترنشان دهند بلکه لوازم جانبی و اکسسوریها هم دراین میان ازنقش مهمی برخوردارند. دراینجا به سه مورد که میتوانند درزیباترکردن دکوراسیون شما نقشی داشته باشند میپردازیم.

 

پافهای کوچک

اگرنمیدانید پاف چیست آنها نشیمنهای کوچکی هستند که میتوانید درکنارمبلمان خود یا درگوشه ای ازمنزلتان قرارشان دهید. این نشیمنهای کوچک دررنگها و شکلهای مختلف عرضه میشوند و جنسشان ازچوبهای ساده گرفته با پارچه های مختلف و کامواها و بافتنی های زیبا متغیراست. این اکسسوری چشم گیروپرطرفدار چند سالی است به بازارایران راه پیدا کرده است که قیمت آن معمولا بالای پانصدهزارتومان است و خرید کردن آنها برای هرقشری مناسب نیست و ممکن است کمی گران باشد. شاید بهترین راه ازطریق سفارشهای اینترنتی باشد. هرچه هست پافها نشیمنهای کوچک و دلنشینی هستند که دردکوراسیون منزلتان میتوانند نقش به سزایی داشته باشند که این امربستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد.

 

جای مجله و روزنامه

بارها شده که مجبورشده ایم مجله ها و روزنامه های خودرا دائما ازگوشه و کنارخانه جمع کنیم و درجایی روی هم انباشته کنیم. به جای اینکارمیتوانیم ازوسیله ی کوچکی استفاده کنیم که میتواند یک تزئینی کوچک و ساده برای خانه باشد. جامجله ای ها میتوانند چوبی, فلزی یا ام دی اف باشند. مدلهای مختلف آنها را نیزمیتوانید دراینترنت پیداکنید و باید بدانید که حتی دربازارمبل فروشان نیزقیمتهای آنها متفاوت است. بااینکارهم نظم و سامانی به وضعیت خانه میدهید و هم اگرفضایی مناسب داشته باشید دکوراسیون خانه را زیباترمیکنید.

 

جاچتری

اگرچه این وسیله درایران زیادکاربردی نیست اما حتی اگراستفاده ای هم ازآن نکنیم میتواند وسیله ی زیبایی برای منزلمان باشد. جاچتری انواع مختلفی دارد و می‌تواند چوبی و لوکس یا حتی حصیری باشد. مدل سفالی و کوزه‌ای آن هم بسیار زیبا خواهد بود. در ایران هم سفال تنوع فراوانی دارد و دستتان برای انتخاب باز است. فقط یادتان باشد ابعاد کوزه یا هر چیز دیگری که می‌خواهید به‌عنوان چاچتری استفاده کنید مناسب این کار باشد. یعنی استوانه‌ای و بلند بودن جاچتری‌تان آن را زیباتر خواهد کرد.

یادتان نرود برای جست‌وجوی مدل‌های این سه اکسسوری در اینترنت حتما معادل انگلیسی آن را سرچ کنید که عکس‌های بهتر و باکیفیت‌تری پیدا کنید.

 

علاوه براین سه مورد شما میتوانید با توجه به تعلقات و سلیقه ی خود بازهم ازلوازم و اسبابهای جانبی با رنگها و طرحهای مختلف خانه ی خودرازیباترکنید.


آموزش آنلاین

 
 
آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.