اپلیکیشنی برای اینستاگرام

فوتور

 

 

 

اگرشما عضوی فعال درشبکه ی اجتماعی اینستاگرام هستید حتما به دنبال زیاد کردن فالورها و لایکهای خودهستید. باید بدانید که زیبایی و مهارت درعکس گرفتنهای شما رابطه ی مستقیم با تعداد لایکهای فالورهای شما دارد. پس هرچه عکسهایتان ویرایش بهتری داشته باشند شما موفق ترخواهید بود. اما چه اپلیکیشنهایی به شما کمک میکنند تا ویرایش بهتری داشته باشید؟

در ابتدا باید اشاره‌کنیم که اکثر سیستم‌های عامل در گوشی‌های هوشمند قابلیت‌هایی برای ویرایش عکس در نظر گرفته‌اند، ویندوز فونی‌ها، اندرویدی‌ها و اپلی‌ها قابلیت ویرایش عکس را روی تلفن همراهشان دارند. اما در کنار این ادیتورها، شرکت‌هایی هم هستند که اپلیکیشن‌هایی برای ویرایش عکس در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اما اگر پیش از این به سراغ این اپ‌ها رفتید، حتماً متوجه شده‌اید که پیداکردن اپلیکیشنی که بتواند تمام خواسته‌های شما را برآورده کند، کار راحتی نیست. به این دلیل سعی کردم یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش عکس را به شما معرفی کنم.

ازفوتوراستفاده کنید

اگر می‌خواهید اپلیکیشنی جامع برای ادیت عکس‌هایتان داشته باشید، فوتور را به شما معرفی می‌کنیم؛ اپلیکیشنی که ابتدا از ویندوز شروع کرد و به ویندوزفون‌ها رسید، قابلیت ادیت آنلاین را اضافه کرد و از سال 2014 در تمامی سیستم‌عامل‌ها قابل دسترس شد. نکته‌ای که در ابتدا این نرم‌افزار را از دیگران جدا می‌کند، رایگان‌بودن این اپلیکیشن است. در فوتور تقریباً تمامی لایه‌ها و امکاناتی که برای ادیت عکس ارائه می‌شود، رایگان است.

فوتور قابلیت‌های بالایی در ادیت عکس به شما ارائه می‌کند، کراپ‌کردن در این اپلیکیشن به‌سادگی و به سرعت امکان‌پذیر است، جز کراپ‌های استانداردی که در اختیار شما قرار می‌دهد، این امکان را هم به شما می‌دهد که به سلیقه خودتان عکس‌هایتان را کراپ کنید. در بخش دیگری از امکانات ادیت، این نرم‌افزار به شما قابلیت تنظیم نور، فوکوس، کنتراست، عمق میدان و… را می‌دهد. و در عین حال آپشن‌هایی هم برای ادیت خودکار عکس‌ها در نظر گرفته است، به طور مثال برای ادیت نور عکس‌هایی که در طبیعت، یا محیط سرپوشیده گرفته شده است، قابلیت‌های ادیت نوری متفاوتی وجود دارد.


آموزش آنلاین

 
 
آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.