ترکیب رنگها

دکور

 

 

 

 

معمولا پس ازیک روزکاری و خسته کننده ترجیح میدهیم به فضای خانه پناه ببریم و امن ترین مکان هم درخانه برای ما اتاقهای خوابمان است. چه بهترکه بدانیم چگونه چیدمان این اتاق را انجام دهیم تا ازاحساس آرامش بیشتری برخوردارشویم. دراین میان هماهنگی رنگها ازاهیمت ویژه ای برخورداراست. مقاله ی حاضربه ترکیب رنگها که به شما آرامش بیشتری میدهد اشاره دارد.

 

سبز,قهوه ای و نارنجی

معمولا سرویس خوابها به رنگ قهوه ای هستند که اگربتوانید گرمای قهوه ای را به نحوی دل انگیزبا رنگ سرد سبزخنثی کنید ازهارمونی بیشتری برخوردارخواهید شد. همچنین برای داشتن رنگی دلپذیرتردراتاق خود که با دورنگ قهوه ای و سبزهماهنگی داشته باشد میتوانید ازدکورهای کوچک نارنجی استفاده کنید. مثلا روتختی با حاشیه های سبز انتخاب کنید وفرش یا گلیمی کوچک به رنگ نارنجی داشته باشید. این سه رنگ با هم زیبایی خاصی برایتان به ارمغان می آورد.

 

قهوه ای , آبی و زرد

بازهم دراین میان اگرسرویس خواب شما با چوبهای قهوه ای ساخته شده میتوانید ازروتختی آبی رنگ استفاده کنید و حالتی رویایی به تخت خود بدهید. آبی رنگی ست که به شما آرامش میدهد واگردیوارهای کرم رنگ داشته باشید هارمونی کرم و قهوه ای و آبی بسیارزیباست. همچنین میتوانید ازکوسنهای کوچک زردرنگ نیزدراین میان استفاده کنید تا چهره ای زیباتربه اتاق خود بدهید.

 

خاکستری, سفید و صورتی

سه رنگ خنثی و آرامش بخش خاکستری و سفید و صورتی باهم آرامشی خاص را به شما هدیه میکند. اگرمیخواهید خوابی با آرامش را تجربه کنید حتما ازاین سه رنگ استفاده کنید. همچنین استفاده ازگلدانهای سرامیکی سفید و قاب عکس هایی با فریم سفید دراین چیدمان ایده جالب دیگری خواهد بود.

 

زرد, خاکستری و سفید

زرد، رنگ جذابی است. در عین شورونشاطی که به شما خواهد داد در ترکیب با سفید و خاکستری چهره‌ای خاص و دوست‌داشتنی به اتاق‌خواب شما خواهد داد. روشنایی و نشاط رنگ زرد در کنار خاکستری حسی توأمان از سکون و حرکت به محیط خواب شما خواهد داد. استفاده از اکسسوری‌های چوبی به رنگ قهوه‌ای در این چیدمان حس طبیعت را در فضای اتاق شما ایجاد خواهد کرد.

به یاد داشته باشید از هر ترکیب رنگی که برای چیدمان خود استفاده می‌کنید. معجزه رنگ‌های متضاد را فراموش نکنید. رنگ‌های بی‌روح و خنثی را در کنار اکسسوری های شاد و سرحال استفاده کنید و از زیبایی دوچندان دکوری‌های خود لذت ببرید. اگرمی‌توانید نور و مراقبت کافی برای گیاه زنده داشته باشید، گلدان‌ها انتخاب خوبی برای اتاق‌خواب شما هستند.


 آموزش آنلاین

 
 
 
 
آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.