سفرکردن

سفر

 

 

 

بیشترافراد مسافرت کردن رادوست دارند. چرا که باعث میشود تا ازحالت یکنواخت زندگی خارج شویم و حرکتی جدید را شاهد باشیم. دراین مقاله به چند مورددیگرکه مسافرت برای ما ایجاد میکند اشاره خواهیم کرد.

 

قطع ارتباط با دنیای فعلی

همانطورکه گفته شد اولین وجهه ی خوبی که مسافرت برای ما دارد این است که با تغییری هرچند کوچک درزندگی ازیکنواختی آن خارج می شویم و درهرمسافرت درسی برای زندگی وجوددارد.

 

اززندگی به شیوه ی کارگری فاصله بگیرید

سفر کنید و روال عادی زندگی را کنار بگذارید. تعطیلات فرصت خوبی است که کمی به جسم و ذهن خود استراحت بدهید.

همه ی ما درگیر زندگی در یک فرهنگ کارگری هستیم. برای همین است که همه دچار این فریب شده ایم که وقت کافی در اختیار داریم. چون در همان زمانی که در اختیار ما هست می توانیم کار کنیم و به امور زندگی خود بپردازیم.

اما تحقیقات نشان داده که اختصاص بخشی از زمان به تعطیلات و استراحت می تواند کارایی ما را بیشتر کند و ما را در زندگی شغلی و حرفه ای به موفقیت های بیشتری برساند. پس بدون نگرانی از پیشرفت در کار، بخشی از وقت خود را به استراحت و گذران تعطیلات اختصاص دهید.

 

باسفرچشم اندازخودراتغییردهید

مسافرت باعث می شود تا گاهی چشم اندازهای خودرادرزندگی تغییردهید. این تغییرممکن است درارتباط با افراد و مکانهای جدید برای شما اتفاق بیفتد.

 

سفرموجب خلاقیت ذهن می شود

جدا شدن از زندگی معمول روزمره و رفتن به سفر برای گذران تعطیلات در واقع دعوتنامه ای است برای ذهن خلاق خودتان. خلاقیت بر اساس تقاضا تولید نمی شود. خلاقیت نیاز به زمان و مکان دارد. تا به حال شده در حین قدم زدن در ساحل، شنا، موج شواری و یا آفتاب گرفتن ایده های خلاقانه ای به ذهنتان خطور کند؟

شاید درست در همان لحظه که در حال استراحت هستید، راه حلی برای مشکلی که مدتها در محیط کار شما را درگیر کرده بوده پیدا کنید.

 

کودک درون خودرا باسفربیدارنگهدارید

مسافرت به دوردستها دعوتنامه ای است برای کودک درون. زمانی که به بازی کردن فکر می کنیم فکر ما شبیه به کودکان می شود. کودک درونمان بیدار می شود. بخشی از وجود ما همیشه به خاطر تعهدات، استرس ها و فشار ناشی از کار و زندگی تحت فشار قرار می گیرد.

سفر باعث می شود "ماسک جدی بودن” را از چهره خود بردارید. مسافرت باعث می شود برای مدتی آن جنبه جدی شخصیت خود را در خانه جا بگذارید و با کودک درونتان ارتباط برقرار کنید.

همه ی ما در هر سنی نیاز به بازی کردن داریم، نیاز داریم آواز بخوانیم و مثل کودکان جست و خیز کنیم. امیدوارم  این مقاله شما را به اندازه کافی متقاعد کرده باشد.

 

 

با توجه به نکات ذکرشده ی بالا بهتراست برای تعطیلات بعدی که درپیش دارید بیکارنمانید و تصمیم به سفربگیرید.

 


آموزش آنلاین

 
 
آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.