تاثیر تغذیه برمصاحبه ی شغلی

مصاحبه

 

 

 

اگرقصد دارید تا شغلی جدید داشته باشید حتما می دانید که مصاحبه ی شغلی یکی ازمهمترین اتفاقاتی است که برای شما وجوددارد. آیا می دانید که روش تغذیه ی شما میتواند دربهتریا بدتربودن شما درمصاحبه تاثیرداشته باشد؟

مقاله ی حاضربه چند مورد تغذیه ی تاثیرگذاربرمصاحبه ی شغلی شما اشاره می کند.

 

تاثیرغذا برمصاحبه ی شغلی

اگرغذای شما شامل تمام گروه های غذایی که شامل کربوهیدراتها, چربیها, فیبروپروتئین است باشد درطی روزکمتراحساس کسالت و خستگی می کنید و درنتیجه ازتمرکزوانرژی بیشتری برخوردارخواهید بود. برای شرکت دریک مصاحبه ی شغلی که برایتان مهم و سرنوشت سازاست سعی کنید تا پیش ازآن یک وعده غذایی داشته باشید که قند خونتان را تنظیم کند و تمام گروههای غذایی را دارا باشد.

 

قبل ازمصاحبه شکلات نخورید

همانطورکه دربالا اشاره کردیم باید قند خونتان تنظیم باشدوباید بدانید که خوردن شکلات تنظیمات قند خون شما را برهم میزند و باعث می شود که خیلی زود احساس ضعف و گرسنگی کنید و قندتان بیفتد. اگرنمی خواهید که درهنگام مصاحبه احساس ضعف و درماندگی کنید ازخوردن شکلات حتی تلخ آن اجتناب کنید.

 

ازخوردن دونات , مافین و شیرینی اجتناب کنید

شب قبل ازمصاحبه حتما زود بخوابید تا بتوانید روزبعد را با انرژی بیشتری شروع کنید و همچنین با برخاستن زودترازخواب وقت کافی داشته باشید تا صبحانه ای کامل بخورید. با خوردن یک لیوان چای و شیرینی و یا انواع مختلف دونات که تنها ازخمیردرست شده اند مغزتان را خمیری نکنید.

 

خوردن فست فودها ممنوع

همانطورکه میدانید فست فودها با سدیم و نمکی که دارند سبب می شوند که درتمام طول شب احساس تشنگی و خستگی کنید که این امربرای مصاحبه ی شما مفید نیست.

 

صبحانه ی ایده آل

«اوتمیل» سرشار از فیبر و ویتامین‌های گروه B، چربی‌های مفید، فیبر و پروتئین است. جو دو سر، مقداری بری و هر نوع توت یا میوه دیگری، مقداری آجیل و یک قاشق کره از هر نوع آجیلی که دوست دارید مثل کره پسته یا بادام‌زمینی یک صبحانه ایده‌آل برای روز مصاحبه است.

 

املت سبزیجات

املت سبزیجات میتواند یک گزینه ی خوب برای صبحانه یا حتی شام قبل ازمصاحبه ی شما باشد. پروتئین و چربی موجود درتخم مرغ بعلاوه ی فیبر, ویتامین و املاح موجود درسبزیجات یک وعده غذایی کامل و مفید برای شما می باشد.

 

مواد غذایی دیگر

علاوه برپیشنهادات داده شده غذاهای دیگری مانند سالاد سبزیجات با جوجه ی گریل شده, ماهی , ماست یونانی ویا ساندویچ بوقلمون می توانند درشب مصاحبه مورداستفاده قراربگیرند تا مواد لازم را به بدن خود برسانید.

 

مثب اندیش باشید

به یاد داشته باشید که علاوه برتغذیه ی سالم و درست حضورذهن و مثبت اندیشی شما نیزمیتواند شما را درمصاحبه موفق ترکند. توانائیهای خودراباورداشته باشید, باتغذیه ی درست تمرکزوانرژی لازم را به دست آورید و درمصاحبه ی شغلی خود حاضرشوید. موفقیت با شماست.


آموزش آنلاین

 
 
 
آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی EN45.comدیدگاه کاربران (0)
ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.