DOGS

DOGS 

 

  

(کلماتی در متن پررنگ شده اند، معادل آن ها به انگلیسی در آخر متن وجود دارد.)

امروزه با حجم زیادی از کتاب ها، فیلم ها و وبسایت های مرتبط با مسائل سگ ها روبه رو هستیم که این مسئله نشان دهنده علاقه زیاد و گاهی افراطی اکثر مردم نسبت به سگ هاست. در این مقاله چند دلیل برای این موضوع بیان می شود:

فرد مشهور و مهمی نیستید؟ مشکلی نیست! باز هم سگ شما، عاشق شماست! این دلیلی است که اکثر مردم امروزه به جای انسان ها به سگ ها پناه می برند و با آن ها زندگی می کنند، برای سگ شما مهم نیست که آیا شما بهترین نقاش، بهترین مدیرو پولدارترین فرد شهر هستید یا حتی نمی توانید در یک کنسرو را به تنهایی باز کنید. آن ها شما را فقط به خاطر خودتان دوست دارند و هر چه به آنها بدهید می خورند و به شما اعتماد دارند.

وقتی که شما احساس ناراحتی می کنید و فکر می کنید که هیچکس به فکر شما نیست، سگ شما در کنار شماست و همیشه کاری میکند که حال شما بهتر شود. آن ها دوست دارند که در کنار شما باشند و حال شما را بهتر کنند و دوست دارند این را به شما بفهمانند که فرقی نمی کند که چه اتفاقی افتاده است،آن ها در همه حال شما را دوست خواهند داشت.

شما ممکن است که یک روزی از آخرین مدل تکنولوژی ها و نرم افزارها خسته شوید، اما هیچگاه از سگ خود خسته نخواهید شد. از سگ های نوزاد گرفته تا پیرترین سگ ها آن ها همیشه بهترین دوست شما هستند. هرچند که تربیت آن ها بسیار چالش برانگیز و سخت است اما در عین حال بسیار لذت بخش و دوست داشتنی است.

سگ های جوان پر انرژی و شاد هستند و به شما انرژی می دهند، سگ های پیر هم آرام و وفادار هستند طوری که شما حس می کنید که آن ها برای دوستی و وفاداری به شما آفریده شده اند و تا آخر عمر با شما خواهند ماند.

آن ها دم در منتظر شما می ایستند تا بیایید، و وقتی شما را می بینند با هیجان بالا و پایین می پرند.آن ها بی قید و شرط شما را دوست دارند و این دلیل اصلی علاقه انسان ها به سگ هاست.

مشهور: Famous

پناه می برند: snuggle

اعتماد: Trust

نرم افزار: Application/ Software

نوزاد: New born baby

چالش برانگیز: Challenging

پر انرژی: Energetic

وفاداری: loyalty

هیجان: Excitement

بی قید و شرط: Unconditionally


 آموزش آنلاین و سریع زبان انگلیسی

 

 

 

آموزشگاه آنلاين زبان انگليسی EN45.comدیدگاه کاربران (1)
  1. User avatar

    gltbyirw

    20

  2. Admin avatar

    مدیر سایت

    Thank you

ارسال دیدگاه


پیام

ضمن تشکر از شما، دیدگاه با موفقیت ارسال شد. پس از تایید از بخش آموزش نمایش داده خواهد شد.