صفحه اصلی ثبت نام ورود دوره های آموزشی مقالات آموزشی کسب درآمد درباره ما تماس با ما
10 Nov

EN45

  0

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی ؟

چرا آموزش آنلاین زبان انگلیسی؟
LEARN ENGLISH ONLINE

 

در دنیای شلوغ و پر مشغله امروز،چرا زمان واقعا با طلا به صورت پا یا پا رقابت می کند،درسته؟به این دلیل که تنها چیزی که قابل برگشت و قابل خریدن نیست زمان است. حال در این حین کسانی هستند که به علت مشغله زیاد، یا ساعت کاری آنها با ساعت کلاس های حضوری آموزش انگلیسی قابل هماهنگی نیست و یا یک موسسه معتبر و مناسب از آنها فاصله زیادی دارد. بعضی ها هم کارشان برنامه خاصی ندارد و نمی توانند در یک روتین روزانه کلاس بروند و ممکن است جلسه های مختلفی از کلاس را از دست دهند. اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید و علاقه یا نیاز شدیدی به یادگیری زبان انگلیسی دارید،بهترین گزینه برای شما روش خود آموز آنلاین زبان انگلیسی است.

چرا انگلیسی اصلاً؟

به طور کلی 3 دلیل بسیار مهم برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی وجود دارد که هر کسی باید به آنها توجه کند. این سه دلیل بسیار مهم هستند زیرا دنیای ما به طور قابل توجهی بین المللی شده است و انگلیسی زبان اصلی ارتباطات در چنین دنیایی تلقی میگردد.

3 دلیل بسیــار مهم:

  1. ارتباطات اولین دلیل مهم برای آموزش انگلیسی میباشند. با توجه به این که انگلیسی زبان مورد استفاده اکثر کسانیست که با استفاده از هر زبان دیگری غیر از زبان مادری خود صحبت میکنند، توانایی صحبت به زبان انگلیسی این قابلیت را فراهم خواهد کرد که با اشخاص متفاوت در هر جای دنیا در تماس باشید.
  2. اهمیت بالای اطلاعات و دسترسی،همانطور که در یکصد سال گذشته مشخص شد، انگلیسی اکنون زبان بین المللی دنیا محسوب میشود. به همین دلیل هم انجام تحقیقات به زبان انگلیسی تنها راه برای به روز بودن و آنلاین بودن است زیرا هرگونه منشا یا اطلاعاتی که از نظر پژوهشی حائز اهمیت است و منتشر میگردد بدون اهمیت به منشا نویسنده به زبان انگلیسی هم ترجمه میگردد. به همین دلیل اگر شما انگلیسی بدانید میزان گنجایش آموزش شما به وسعت آسمانها خواهد بود.
  3. حرفه و جلو بردن آن از طریق آموزش انگلیسی که خود یک ابزار بسیار قدرتمند محسوب میشود. در واقع این اصل به طور مستقیم و غیرمستقیم در رابطه با دو دلیل ذکر شده است، زیرا ارتباطات و علم دو عنصر حیاتی برای پیش بردن موقعیت شغلی هستند. به همین دلیل، در این که اگر شما بر زبان انگلیسی مسلط باشید میزانی از موفقیت به طور خودکار برای شما فراهم خواهد بود هیچ شکی نیست. با این نگاه آرزوی داشتن قابلیت در انجام چند کار پر اهمیت محقق خواهد شد.اگر شما بیست تا سی سال سن دارید اما هنوز بر انگلیسی مسلط نیستید، باید هرچه زودتر آموزش آنلاین را شروع کنید زیرا در کارتان تاخیر افتاده و دنیای اطرافتان با سرعتی بیش از تصور در حال گذر است.

برای آموزش زبان چقدر زمان نیازه؟(عجله دارم!!)

در جواب باید گفت که قطعاً هر آموزشی نیاز به تلاش و وقت گذاشتن دارد و یادگرفتن هر زبان هم گستردگی و سختی خاص خود را دارد و چون زود هم فراموش می شود، نیاز تکرار و تمرین بسیار نیز هست. اما راه هایی وجود دارد که به آموزش ما سرعت می بخشد. اول از همه اینکه حتماً باید توانایی به انجام رساندن یک برنامه فشرده را داشته باشید و بتوانید مطالب را به سرعت بیاموزید، به دلیل این که اگر بخواهید که در 3 الی 4 ماه به انگلیسی اشراف پیدا کنین باید روزی 8 الی 14 ساعت وقت بگذارید و در هر ساعت باید شاداب، با حوصله و پر انرژی باشید.

برای رسیدن به این هدف باید شور و علاقه را سر لوحه کار خود قرار دهید که 80 درصد موفقیت شما همین پشت کار و شور و اشتیاق شما در انجام این کار است و تنها 20 درصد شامل مطالب و روش خواندن شما می شود.

برای انرژی دادن به خود، به توانایی هایی فکر کنید که در صورتی که انگلیسی را روان صحبت کنید، به دست می آورید و این که زندگی شما چقدر در جهت مثبت تغییر خواهد کرد. به چیزهایی فکر کنید که به شما انگیزه می دهد و همچنین به جنبه های منفی فکر کنید که در صورت ندانستن زبان انگلیسی برای شما به وجود می آید. مثلاً اینکه به شغل مورد علاقه خود دست پیدا نخواهید کرد تا زمانی که انگلیسی را یاد بگیرید.برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، برای خود انگیزه ایجاد کنید. هر چه دلایلتان بیشتر باشد، انگیزه تان بیشتر خواهد بود و هر چه انگیزتان بیشتر باشد، به موفقیت های بزرگتری خواهید رسید.

آموزشگاه مجازی و آنلاین :

امروزه پیشرفت تکنولوژی و ایجاد زیر ساخت های آنلاین برای آن، باعث پدیدار شدن روش های جدید آموزش مجازی و آنلاین شده است. در این روش ها در لحظه می توانید آموزش خود را شروع کنید. مهم ترین مزیت این روش خود آموز زبان انگلیسی در این است که شما بار ها و با ها می توانید یک درس را تکرار کنید تا کاملا موضوع برای شما واضح شود. از طرفی در هر لحظه که به نظر شما مناسب آمد، می توانید درس خود را شروع کنید.

بعضا در این آموزشگاه ها فایل‌های صوتی و تصوری را در اختیار هنر جو قرار می دهند تا بتواند به راحتی در حین کار و زمان آزاد از آن‌ها استفاده کرده و مهارت‌های آموزش زبان خود را تقویت کند.اما باید به خاطر داشت که مطالعه و زمان گذاشتن دو جزء جدا نشدنی آموزش هستند. اجازه ندهید آزادی عملی که آموزش آنلاین زبان به شما می دهد، شما را از آموزش غافل کند. مهم ترین مشکل این روش در همین موضوع خلاصه می شود. معمولا افرادی که مشغله زیادی دارند، این درس ها را جدی نمی گیرند و به دلیل خاصیت فرار بودن زبان انگلیسی ، به راحتی مطالب گذشته را فراموش می کنند.پاسخ سوال چرا آموزش آنلاین :

  • در هر زمان و مکانی در دسترس می‌باشد.
  • از بروزترین روش‌های آموزشی در آن استفاده شده.
  • جامع و یکپارچه.
  • کم هزینه.
  • زمان بیشتری ذخیره می‌شود.
  • می‌تونیم در جلسات ابتدایی رایگان آموزش‌ها رو تحلیل کنیم که کاربردی هستند یا نه.


  Register

Comments (0)

Send Comment


Message

فراگیری آسان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45

2010-2019 © All Rights Reserved.