صفحه اصلی ثبت نام ورود دوره های آموزشی مقالات آموزشی کسب درآمد درباره ما تماس با ما
11 Nov

EN45

  0

آموزش زبان انگلیسی برای کار و تحصیل

آموزش زبان انگلیسی برای کار و تحصیل

آینده شغلی و تحصیلی

آموزش زبان انگلیسی این روزها بیش از هرروز دیگردیده می شود. با وجود اینترنت و کاربران بیشماری که ازآن استفاده میکنند این مهم بیشترهم به چشم می آید.دو استفاده مهم از زبان انگلیسی وجود دارد یکی برای کار و دیگری پیشرفت تحصیلی، گاهی دانشجویان تصمیم میگیرند درکشوری به جزکشورخود تحصیل کنند و به اصطلاح به آن سوی آبها بروند. چنین تصمیمی برای آنها دو مزیت دارد هم تحصیلات عالیه خواهند داشت و هم تجربه ای جدید برای زندگی کردن دریک کشوربیگانه را به چالش می کشندو همچنین ارتقای شغلی یکی از اهداف هر انسان هدفمند وشاغلی است. همه ما دوست داریم پله های پیشرفت را یک به یک بالا برویم و به جایگاهی که به آن علاقه داریم برسیم.پیشرفت در کار با آموزش زبان انگلیسی یکی از بهترین راهکارهایی است که برای رسیدن به این هدف می توانیم به کار بریم.

مسلط بودن به زبان انگلیسی برای کار و مسیر شغلی آینده :

درحال حاضر با کمبود کار موقعیت های شغلی مواجه هستیم و برای هر شغل داوطلبان زیادی وجود دارد. حقیقت این است که از میان این داوطلبان آنهایی که به زبان انگلیسی مسلط هستند تعداد محدودی هستند و این توانمندی به شکل چشم گیری شانس استخدام آنها را افزایش می دهد.پیشرفت شغلی با آموزش زبان انگلیسی یکی از بهترین راهکارهایی است که برای رسیدن به این هدف می توانیم به کار بریم.بسیاری از افراد از طریق آموزش زبان انگلیسی موفق شده اند ارتقا شغلی پیدا کرده و درآمد خود را به شکل چشم گیری افزایش دهند.تنها کافی است یک برنامه ریزی روزانه برای آموزش زبان انگلیسی داشته باشید و به برنامه خود متعهدانه عمل کنید تا پیشرفت را در کار خود ببینید.عبارت مسلط به زبان انگلیسی در روزمه شما معجزه می کند.

نتایج یادگری برای پیشرفت شغلی:

 • یافتن کارهای بهتر:دردنیای امروزی که کامپیوتر, اینترنت و تکنولوژی عضو لاینفک زندگیها بخصوص بیزنسها شده اند آگاهی داشتن از زبان انگلیسی میتواند کمک بزرگی باشد. دانستن زبان انگلیسی میتواند کارهایی همچون مترجمی , تدریس و کار با شرکتهای بین المللی را برای شما به ارمغان بیاورد.
 • با آموزش زبان انگلیسی خودرا باهوش ترکنید:آموزش هر زبان باعث می شود تا سلولهای مغزشما کار و فعالیت بیشتری داشته باشند که کمک شایانی برای آن می شود. پس با آموزش زبان میتوانید حافظه و فراگیری ذهنی خود را تقویت نمایید.
 • افزایش اعتماد به نفس:وقتی شما به زبان انگلیسی مسلط باشید خود به خود درتعامل های تجاری و اداری اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و قطعا از سوی دیگران هم با اقبال بیشتری مواجه می شوید.پیشرفت شغلی با آموزش زبان انگلیسی یک امر بدیهی است که برای اثبات آن نیاز به توضیح زیادی ندارد هر فردی که قادر باشد به یک زبان دوم مسلط باشد قطعا راحت تر در کار خود پیشرفت می کند.
 • افزایش بهره وری:وقتی شما به زبان انگلیسی مسلط باشید نیازی به استخدام مترجم، هدر دادن وقت برای ترجمه متون و صرف وقت برای رفتن به دارالترجمه نخواهید داشت. این امر در زمان و پول شما صرفه جویی کرده و بهره وری شما را به شکل چشم گیری افزایش می دهد.مدیر شما قطعا از این امر استقبال می کند و پیشرفت شغلی با آموزش زبان انگلیسی تضمین شده خواهد بود. به این ترتیب در کار می بینید که درخواست افزایش حقوق شما همیشه تایید می شود.

موفقیت تحصیلی و آموزش زبان :

آموزش زبان انگلیسی برای کار و مهاجرت تحصیل

 

اگر دانشجو باشید و بخواهید دردانشگاههای خارج ازکشورتان تحصیل کنید مسلط بودن به زبان انگلیسی شانس شما را درقبول شدن دانشگاهها و کالجهای برترکشورهای دیگربالاترمی رود.با گذراندن آزمونهای زبان پس از آموزش انگلیسی به راحتی می توانید دررشته و دانشگاه مورد نظرخود مشغول تحصیل شوید. در زیر به تعدادی از مقاصد مهاجرت تحصیلی اشاره می‌کنم.

 • فرانسه France :کشورفرانسه با زیباییهای توریستی خاص خود از هزینه های تحصیلی کمی برخورداراست که باعث شده دانشجویان این کشوررابرای ادامه ی تحصیل خود انتخاب کنند. بیشتردروس پیش ازمقطع لیسانس به زبان فرانسوی تدریس میشوند اما درسطوح فوق لیسانس و بالاتردروس به زبان انگلیسی آموزش داده می شوند. تحصیل درفرانسه چالش فراگیری زبان فرانسوی را نیز به همراه انگلیسی برای دانشجویان دارد.
 • آمریکا The United States :آمریکا نیزدارای ایالتهای زیبا و دیدنی ست با دانشگاههای بسیارمدرن و پیشرفته برای تحصیل. اگرچه هزینه ی تحصیل درآمریکا برای دانشجویان بین المللی هزینه برداراست اما مدرن بودن و بالابودن سطح تحصیلی دردانشگاههایش باعث کشش دانشجویان به سمت خود میگردد.
 • آلمان Germany :برعکس آمریکا کشورآلمان اگرچه دارای دانشگاههای بسیارپیشرفته و مدرن است اما هزینه ی آن برای دانشجویان خارجی گزاف و گران نیست. این کشورنیز با داشتن طبیعتی زیبا و موسسات آموزشی عالی خود مکانی برای توجه دانشجویان سراسردنیا است.
 • کانادا Canada :تورونتو یکی ازایالتهای کانادا می باشد که اخیرا توجه بسیاری ازدانشجویان خارجی که مسلط به زبان انگلیسی هستند را برای آموزش و تحصیلات به خود جلب کرده است. درمیان ایالتهای بسیارسرد کانادا تورنتو تنها ایالتی ست که ازتوجه بسیاربالایی برخورداربوده است.
فرقی ندارد که درکجا به ادامه ی تحصیل خود ادامه میدهید همین که درکشوری بیگانه هستید تجربه ی آکادمیکی و دیگری تجربه ی آشنایی با فرهنگ مردمانی دیگر.
 • تایوان Taiwan :تایوان نیزاخیرا به لیست کشورهای پرطرفداربرای دانشجویان خارجی اضافه گردیده است. با داشتن دانشگاههای مدرن و پایین بودن شهریه برای آنها میتوان این کشور را یکی از مکانهای مناسب برای دانشجویان خارجی دانست.
 • آرژانتین Argentina :دانشگاههای آرژانتین برای آرژانتینیها رایگان است و دانشجویان خارجی نیزتنها با پرداخت اندک هزینه ای می توانند ازتحصیلات آنجا بهره ببرند. دانشگاه بلگرانو Belgrano یکی ازدانشگاههای بسیارمدرنی میباشد که میتواند دراینجا ذکرشود. این دانشگاه با فاصله ی کمی از شهر بوئنوس آیروس آرژانتین قراردارد که به اقصی نقاط جهان بوسیله ی اینترنت درارتباط است.
 • کره ی جنوبی South Korea :این کشورنیزاخیرا موردتوجه بسیاری از دانشجویان خارجی قرارگرفته که با داشتن دانشگاههای مجهزخود توانسته اعتماد و توجه آنان را به خود جلب کند. زندگی دراین کشورنیز میتواندتجربه ی جدیدی برای شناسایی فرهنگ آنا ن باشد.
 • انگلیس United Kingdom: انگلیس ازدیربازانتخاب بسیاری ازدانشجویان خارجی بوده است. بااینکه هزینه ی تحصیلی دراین کشور بسیاربالاست و دانشجویان باید با کارکردن خود و کسب درآمد توانایی لازم برای پرداخت شهریه را به دست بیاورند اما همچنان انتخابی دیگر برای دانشجویان خارجی میباشد. در صورت گذراندن آموزش انگلیسی و گرفتن نمره بالا در آزمون های زبان رفتن به این دادنشگاه ها راحتر خواهد بود.


  Register


Comments (0)

Send Comment


Message

فراگیری آسان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45

2010-2019 © All Rights Reserved.