صفحه اصلی ثبت نام ورود دوره های آموزشی مقالات آموزشی کسب درآمد درباره ما تماس با ما
5 Nov

EN45

  0

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

همه ما برای برقراری ارتباط، استفاده از کامپیوتر و ارتقاء سطح آموزشی و پیشرفت های شغلی و ... نیازمند یادگیری و آموزش زبان انگلیسی هستیم. اما ممکن است آموزش ما به دلیل کمبود وقت، اشتغال به کار، بعد مسافت و یا هزینه های گزاف کلاس های آموزش زبان به تعویق بیافتد.گستردگی استفاده از فضای مجازی، آموزش را نیز تحت تاثیر قرار داده است ، آموزش آنلاین زبان انگلیسی ،دسترسی زبان آموزان به مطالب را، محدود به زمان و مکان نمی کند. در این نوع از آموزش، زبان آموز می تواند، هر ساعت از شبانه روز را به یادگیری اختصاص دهد. ضمن اینکه در آموزش آنلاین زبان، همواره قابلیت تکرار و تمرین و بازگشت به مطالب در زمان دلخواه وجود دارد.

  • هزینه آموزش آنلاین:از آنجایی که در سیستم آموزش آنلاین ، رفت و آمد به کلاس حذف شده و از هزینه های اساتید کاسته میشود، مبلغ قابل توجهی از هزینه های این دوره های آموزش کسر می گردد. بنابراین در آموزش آنلاین، زبان آموز با پرداخت بهایی بسیار اندک، به همان مطالب و در زمانی که به تشخیص او بهترین زمان یادگیری انگلیسی است، دسترسی خواهد داشت.
  • دانشجویی؟:آموزش آنلاین کاملاً دانشجو محور بوده و وابسته به تلاش و پیگیری خود دانشجو می باشد. جذابیت استفاده از کامپیوتر، همگام با تکنولوژی روز دنیا، تنوع آموزشی و استفاده از صدا، تصویر و مولتی مدیا، دانشجویان را ترغیب به استفاده از این شیوه نوین آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی میکند.

بازی در آموزشگاهای آنلاین:

شاید غریب ترین چیزی باشد که به ذهن یک زبان آموز برسد این باشد که با بازی کردن زبان انگلیسی یاد بگیرد! اما واقعاً این بازی ها نوعی آموزش خودآموز زبان انگلیسی محسوب میشوند!

  • فرآیند یادگیری فرآیندی پیچیده است که در آن عوامل بی شماری دخیل هستند – که اکثر آنها حوصله سر بر هستند! . در خیلی از موارد یادگیری به صورت ناخود آگاه اتفاق می افتد، مثلا وقتی که به یک موزیک گوش میکنید.
  • بازی کردن دقیقا یک فرآیند یادگیری و آموزش ناخود آگاه هست که به دلیل جذابیت بالای آن ، فرد حتی متوجه یادگیری خود نمیشود! مهم ترین مزیت بازی این است که فرد خودش را در داستان دخیل میداند و حس همزاد پنداری کرده و تمام تلاش خود را میکند تا با کمک درک خود از تصویر و داستان و دانسته های قبلی انگلیسی ، موضوع را درک کرده و بفهمد و این تلاش، مهم ترین عنصر یادگیری است. همیشه اون چیزی که برای یادگیری اش تلاش کردی بهتر از چیزی که به راحتی به شما یاد دادند در ذهن شما نقش میبندد!

آموزشگاه زبان انگلیسی EN45

برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی ما باید محیط زندگی خود را انگلیسی کنیم یعنی هر چه بیشتر با لغات و جملات انگلیسی با بازی ها و روش‌های متفاوت در طول روز در ارتباط باشیم فرایند یادگیری سریعتر انجام میشود. برای شروع یادگیری ابتدا باید در یک سایت آموزش آنلاین ثبت نام کنید.همانطور که بالا گفتیم برای یادگیری هر چه سریعتر باید هر لحظه با زبان انگلیسی در ارتباط باشیم. آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی این قابلیت را به شما میدهد تا در طول شبانه روز و در هر زمان که خواستید بدون محدودیت و کمترین هزینه به آموزش زبان بپردازید. از دیگر راههای تقویت زبان انگلیسی تماشای فیلم به زبان اصلی است که شما میبایست یک فیلم را چند بار تماشا کنید بعد سراغ فیلم بعدی برید یا از ویدیوهای سایت (www.EN45.com) استفاده کنید. همچنین میتوانید آموخته های خود را با دوستانتان در میان بگذارید.


  Register


Comments (0)

Send Comment


Message

فراگیری آسان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی EN45

2010-2019 © All Rights Reserved.